Furio rezignuje na členství v Sopranově skupině a vrací se do Itálie. Opuštěná Carmela je v depresi a zlobí se. Paulie se pokouší projevit loajalitu rodině Sopranů, ale jeho plán loupeže je násilnický. Tonyho spor s New Yorkem začíná lézt do peněz, ale Johnny Sack předloží šéfovi návrh, který by mohl problémy vyřešit. (HBO Europe)

Arkanoid

Technicky na úrovni, čoho dôkazom je okrem precíznej kamery aj zvuk kostolných zvonov, ktorý prechádza plynule jednou scénou do druhej, aby pripomenul, že sa viac vecí odohráva v rovnakom čase a zvukom dodal udalostiam patričnú dôležitosť. Hádka medzi dvomi starými kamarátmi v tridsiatej minúte je dokonalá najmä v momente, keď sa obaja zdvihnú zo stoličiek a divák tak môže vidieť, ako veľmi sú herci zažraní so svojich rolí a mimikou dokazujú, že sa ma tejto scéne museli neskutočne smiať. Vzťahy medzi obchodnými partnermi, rovnako ako aj medzi starými priateľmi a rodinou sa vyostrujú na pozadí nešťastnej lásky. Tony je prekvapivo mediátorom. Načasovanie zavretia očí v závere v rovnakom momente je veľmi pôsobivé a opäť dáva celej epizóde pocit úplnosti a hlbokého významu všetkých malých detailov. ()

keoma26

Tohle je jeden z nejlepších dílů celého seriálu, protože v něm my jako diváci nepoznáváme jednotlivé postavy,  zato ale postavy poznávají samy sebe... a to v situacích,  které nechtějí vidět ani diváci, a o to spíš je nechtějí zažívat ony postavy ()

Yoss

Opäť výborný diel. Tony rieši spor s Carmine a zdá sa, že nikto neustúpi. Takže to bude treba definitívne vyriešiť. Carmela je rozhodená z odchodu Furia naspäť do Talianska. Furio spravil to, čo asi mal, inak by sa pod Tonym nedožil veľa ďalších dní ()