Janice napadne při fotbalového utkání matku a je nucena chodit do třídy pro ty, co zlobí. Tony se musí vyrovnat s vlastním hněvem kvůli nestydatým požadavkům, jež má Johnny Sack na rodinu Sopranů. Christopher a Tony B. dostanou za úkol odstranit několik usvědčujících pohřbených těl. (HBO Europe)

Arkanoid

Situácia s Johnnym Sackom sa vyostruje. Čaká sa na odpoveď Newarku. Rozvíjajú sa vzťahy medzi Tonym S., Tonym B. a Christopherom. Na Tonyho výraz pri bitke Janice a oplatí čakať. Hádka súrodencov je podporená aj technicky, a to dynamickou kamerou, ktorá jej dáva napínavejší ráz. Doteraz nepoužitá kamera približovania záberu na postavy v očakávaní ich odpovede na otázky dáva scénam nový ráz, len nemusí byť vždy pozitívny, skôr by sa tento prístup hodil do paródií. Neobvyklé, možno ojedinelé, je aj zobrazenie profilu tvárí v terapeutickej ambulancii. Otrasný, nevkusný prostriedok ukončenia scény je pri odchode Carmely od poradcu v A.J.ovej škole. Nie klasické ukončenie scény so strihom a ponúknutie nového obrazu, ale zastavenie obrazu a postupné zobrazenie nového obrazu z jednej strany do druhej. Toto by v seriáli od HBO nemalo čo robiť. Po technickej stránke to občas v tejto epizóde vyzerá ako od diletanta, čo mi znižuje výsledný dojem. Epizóda zasa vyzerá, že je len na dokreslenie postáv a dej neposúva. Poteší však téma ovládania hnevu, ktorá svojou koncepciou nadchne nielen fanúšikov seriálu The Sopranos, ale aj BoJack Horseman. ()