Christopherovo prohlášení všechny překvapí. Paulie smlouvá na italském pouličním trhu, Tonyho povzbudí dávná krádež a Carmela má důvod pochybovat o tom, že Adriana „zmizela“. (HBO Europe)

Arkanoid

Dvojka najobľúbenejších postáv si vyrazila na výlet a vyviedla krásny husársky chuligánsky kúsok, majú spolu good time a spomínajú na dramatické udalosti. Poteší aj vyzretosť jednej postavy v úvode, ako aj opäť vtipná Paulieho hnev proti chamtivosti cirkvi. Phil Leotardo získava nové dimenzie rešpektu. Vyskytne sa ja možno najviac high scéna celého seriálu. Staré nepríjemné udalosti vyplávajú na povrch a ovplyvňujú život hlavných postáv. Počujeme aj názor na O.J. Simpsona. Postavy sa vyvíjali, konfrontovali, a aj keď sa konflikty nevyostrili, epizóda mala čo ponúknuť, čo sa hodnôt, akcie, skvelých scén týka. ()

Loki_Six

"I'll take care of it, go upstairs and go out the back door. Don't talk to Carmela, go somewhere and get some coffee, you wait until I call you, it'll be OK, I'll take care of it, now go." ()

0verseer

”Every day's a gift. It's just... does it have to be a pair of socks? Ďalšia fajn epizódka, ktorá určite nenudila, len škoda, že konfrontáciu Bacalu a Paulieho trošku viac nepriostrili a odhalenie Paulieho diagnózy nechali až na ďalšiu epizódu... ()