Tony, který si s Paulie zaletí na Floridu, přemýšlí o jejich přátelství. Junior zorganizuje hru v pokeru a boj o moc v New Yorku pokračuje. (HBO Europe)

0verseer

”Guy comes home with a bouquet of flowers for his wife. "I guess I'll have to spread my legs now.", she says. "Why?", he asks, "don't ya have a vase?".” Takmer celá epizóda venovaná dementnému Juniorovi ponúkla zopár súbojov v cvokhause, za zmienku však stálo najmä pokušenie Tonyho picnúť Paulieho... ()

Arkanoid

Hriešne pokušenie hlavnej postavy, vrcholné herectvo Tonyho Sirica a ako bonus ozaj special guest v cameo úlohe nočnej mory. Opäť riešenie vzťahu medzi dvoma významnými mužskými postavami, tentokrát je dvojica iná. Melancholické spomínanie na minulosť čiastočne pôsobí fajn, no bez zobrazovania spomínaných scén to nepôsobí dynamicky a trochu to nudí. Opäť jeden loose end, ktorý už asi nebude začlenený do hlavného deja pôsobí viac nekompaktne ako v minulej epizóde. ()

Loki_Six

"I'd complain, but who'd listen? They have me on some new medication. It makes me salivate. I'll leave you two to visit. I have some letters to answer. He's a good boy, this one. I have this new medication they put me on. It makes me salivate." ()