French and Saunders (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 1987–2004, 20 h 50 min (Minutáž: 30–40 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Nijak zásadně se tomu nesměju, ale některé nápady jsou dobré. Vypointované bylo třeba setkání s originálním obsazením seriálu Salón Eliott :)(7.7.2009)

Další významný milník v oblasti anglické komiky, který si bere hlavně na mušku vše známé (vím, že jsou i jiné druhy skečů, ale na ty jsem skoro nenarážel) - filmy jako Vymítač ďábla, Hvězdné války či Pulp Fiction nezůstaly ušetřeny, stejně tak známé osobnosti - kupříkladu hodně se mi líbila scénka, kdy první dáma britského humoru Jennifer Saunders paroduje Madonnu. Škoda, že tento seriál je k sehnání až na výjimky jen na YouTube (kde si jej rád často pouštím) bez titulků, ono ne všechno mému sluchu neunikne... Jinak naše televize asi neuvažují o koupi práv, že?(3.6.2009)

Vsem lidem se smyslem pro absurdno, prkennost a paradoxne i jemnost, neagresivitu, tem maximalne doporucuji tento serial. Kombinace nekombinovatelneho, zvlastni druh humoru, ktery jsem neobjevil nikde. Ja i moje zena hltame kazdy dil, protoze neco tak krasne ujeteho a vtipneho jsme zatim nevideli (a to jsme vyznavaci monty pythonu apod). Skvely pocin!!!!!!(11.2.2017)