Sebevědomí a Mindrák (S01E05) (epizoda)

Confidence & Paranoia

Scénografie:

Paul Montague

Kostýmy:

Jackie Pinks

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

"Láska je to čím se lišíme od zvířat." "Ne Listre, od zvířat se lišíme tím, že nepoužíváme jazyk k čištění genitálií.(12.10.2016)

Další řada skvělých hlášek, které člověk může vidět 100x i po 101x.(5.3.2017)

"Rimmere, láska je..., láska je to, čím se lišíme od zvířat." "Né, Listere, od zvířat se lišíme tím, že nepoužíváme jazyk k čištění genitálií." .... Aneb kam se hrabou psychologická dramata... "Minulý týden jsme objevili hybernované tělo magnáta Alberta Nimmbela. Byl vystřelen do vesmíru v naději, že se setká s formou života, která by dokázala vyléčit jeho hroznou nemoc. Probudili jsme ho, vysvětlili mu, že jsme poslední existující loď s lidskou posádkou a chceme mu jenom říct, že mu nemůžeme pomoct. Rozzuřil se a téměř okamžitě zemřel... Některým lidem prostě nevyhovíte."(15.12.2016)

"Laska je mechanismus, ktery vynalezli bankeri, aby nas donutili precerpat ucet".(11.12.2016)