Červený trpaslík - Série 2 (1988) (série)

Lepší než život (S02E02)

(epizoda)
  • Velká Británie Better Than Life
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1988, 30 min

Na Červeném trpaslíku přistál poštovní modul, který jej dohonil, protože se loď otočila k návratu. Přinesl s sebou ovšem nejen dopisy z finančního úřadu, dopis od Rimmerovy matky se zprávou o smrti jeho otce a spoustu jiných zbytečností, ale i sadu skvělých videoher, z nichž ta nejlepší se jmenuje Lepší než život – a naši tři hrdinové si ji opravdu užívají. (Česká televize)

honajz2

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

I tady je těch 5* spíš slabých, ale opět jsem se skvěle bavil, jak u dopisů, tak u té hry. Tu bych si taky rád zahrál, ale jak už napsal uživatel Yarwen, radši bez Rimmera. Ona je sranda to sledovat, ale prožívat to s ním, no... Btw, proč mám pocit, že se touhle epizodou do jisté míry inspirovali tvůrci Mighty Boosh? Slabých 5* ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Dodatek: Tři miliony let letíme vesmírem a zjistili jsme spoustu věcí. Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou je člověk, který si hraje s vláčky." .... Bez debat jedna z TOP epizod. U této epizody se jednoduše nemůžete tlemit jako kůň na dávce silného kokainu. Moje bránice si potřebuje odpočinout, poněvadž jinak exploduje.... "To když umřel táta mně, bylo mi teprve šest. Dostal jsem od každýho kupu dárků jako o Vánocích. Přál jsem si, aby se to stalo ještě pár lidem, abych si doplnil celý lego... Babička se mi to pokoušela vysvětlit, že jako odešel a že už se nevrátí. Jasně, že mě zajímalo, kamže šel. Říkala, že je moc šťastnej a že odešel tam, co moje zlatá rybka. Tak jsem si myslel, že ho spláchli do záchoda. Myslel jsem, že je hned za tou vohnutou rourou. Posílal jsem mu tam jídlo a časopisy, aby měl co číst. Nakonec mě poslali k dětskýmu cvokaři, protože mě našli s hlavou v míse, jak čtu fotbalový výsledky." ()