Pozpátku (S03E01) (epizoda)

 • Velká Británie

  Backwards

Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

Velká Británie, 1989, 27 min

Režie:

Ed Bye

Scénář:

Rob Grant, Doug Naylor

Producenti:

Ed Bye, Rob Grant

Scénografie:

Mel Bibby

Kostýmy:

Howard Burden
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (13)

 • bart_
  *****

  "Nikdy je nenajdem. Jsou fuč, brácho. Ber to z tý lepší stránky: Jsou fuč, brácho!" ____ Aneb jak byla vynalezena Debordelizace. Moje nejoblíbenější epizoda a dle mého názoru jedna z nejzábavnějších seriálových epizod v dějinách situační komedie. Tak originální premisa se prostě musí cenit. Inverzní bitka v hospodě nezapomenutelná. A poslední scéna je prostě o život. Jedním slovem: nesmrtelné. Müluju ovip. ____ "Ve které jsme době?" "No, nato abych to určila přesně bych potřebovala víc údajů." "Třeba?" "Hodil by se letošní kalendář."(15.12.2016)

 • PKD
  *****

  Dle mého, dodnes nejlepší díl vůbec. Pokaždé!!! řvu smíchy. Tohle žadný jiný komediální seriál u mě neumí. Smích, ano. Ale slzy smíchu, kdy vás bolí břicho a vy prosíte, aby to už skončilo, to u jiných haha sérií, nezažívám.(7.1.2018)

 • Cheeter
  *****

  Nejlepší je prostě ten závěr. A to je škoda, že nepoužili všechno z knížky, kde Kocour souloží pozpátku. Ale to by tady asi nešlo.(19.3.2017)

 • HodnotitelCZ
  *****

  Moje nejoblíbenější epizoda. Z ní se doslova pos*rete smíchy! Nejlepší scéna je pro mě jak Kryton čte noviny v kavárně: "Tři lidé oživeni při bankové loupeži. Maskovaný muž s upilovanou puškou zítra vysál náboje ze dvou pokladních a člena ostrahy v jedné bance v jižním Londýně. Lupič pak přinutil vyděšené zaměstnance, aby přijali 10 000 liber, a požadoval, aby je dali do bankovního trezoru. Lupič Michael Ellis si přede dvěma lety za tento zločin odpykal patnáctiletý trest.“(5.12.2018)

 • mcleod

  Nechci být hnidopich, ale pokud se v této epizodě posádka Trpaslíka dostala na Zemi, která běží pozpátku, tak její příběh vůbec nedává smysl :-)(15.10.2017)

 • honajz2
  ****

  Teoreticky si nemám na co stěžovat. Bavil jsem se, nápad to mělo skvělý, ale stejně z toho nejsem nadšený. Nevím proč, ale možná proto, že se tu dost věcí změnilo a mě to tam v souvislosti s ostatními díly prostě moc nesedí. A asi si na to budu ještě nějakou dobu zvykat. Návrat Krytona je fajn, ale ta nová uniforma Listera, úplně jiný vnitřek lodě, i ten Kocour podle mě taky není tak aktivní jako předtím... Silné 4*(10.5.2021)

 • DocBrown
  *****

  Opět geniální námět, který by i Star Trek mohl závidět(4.4.2020)

 • Yarwen
  *****

  Jestli druhá série byla doslova nabitá bombastickými díly, tak úvod třetí série pokračuje ve stejných šlépějích. Bravurní ukázka inteligentního humoru, tak to mám rád. Zatím druhý nejlepší díl, hned po Škvíře ve stázi.(23.4.2021)

 • hackstolle
  *****

  NYDNOL. Legendarni epizoda o tom, jak miliony lidi zase oziji, Hitler osvobodi Francii a Polsko, rozpusti treti risi a zdekuje se zpatky do Rakouska. O debordelizaci. Nebo o bratrech zpatecnicich. Jedna z mych neoblibenejsich. Flapadop, blib blop blib. 100%(21.12.2016)

 • Pute
  *****

  Věhlasní bratři zpátečníci. Bitka v baru, opice dopředu, atd. Geniální.(8.2.2017)

 • Hekman
  *****

  Jeden z nej dilu.(7.9.2019)

 • Mistr119
  ****

  Kultovní díl nahrávající teorii velkého křachu, jen teda hvězdičku dolů za to, kde se vzal tu se vzal mezi hlavními hrdiny zpátky Kryton? Proč nebyl u předchozích akcí?(18.3.2020)

 • risker

  „Betty Rubbleová? No, s Betty bych taky šel, ale myslel bych na Wilmu."(14.8.2020)