Reklama

Reklama

Červený trpaslík - Série 3 (1989) (série)


Výměna těl (S03E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Bodyswap
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1989, 27 min

Obsahy(1)

Na palubě Červeného trpaslíka je zase jednou vyhlášen poplach: jeden z Robíků se totiž pomátl a zpřeházel všechny dráty a Lister – pochopitelně omylem – spustil autodestrukční program, který by mohl zastavit pouze někdo z bývalého velícího sboru. Jenže Kryton ví, jak z té šlamastiky ven: existuje totiž možnost vymazat na chvíli Listerovu osobnost a vložit do jeho těla program jednoho z dávno mrtvých důstojníků. Rimmera ovšem tato záležitost inspiruje ke skvělému nápadu... (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Ztratils mojí ruku!" "Ztratil jsem i tvoje hodinky..." ... Jo jo, tohle už jen z principu nemohlo dopadnout dobře... "Máš IQ 6000, tak něco krucinál vymysli!" "Přemýšlím.... Máme tři reálné alternativy: Zaprvé: Můžeme tu sedět, až to vybouchne. Zadruhé: Můžeme tu stát, až to vybouchne. Zatřetí: Poskakovat a řvát na mě, že jsem neschopná, dokud to nevybouchne." ()

Yarwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Fantazie pracuje, když člověk přemýšlí, co vše by se dalo dělat, kdyby výměna těl byla možná. Mňo, minimálně představa, že by vám někdo vaše tělo vrátil v lepší kondici, a vy byste se mohli opět zprdla hrdla pustit do opulentního hodování, je lákavá. Tenhle díl ukáže, že realita může ale být méně veselá - ale to vlastně ne, tohle je jenom o veselí a smíchu...:) ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle díl teda vskutku nic moc..ani si ho nijak nepamatuju a vlastně není divu. :) Rimmer podvraťák, ale ani herecké výkony při výměně těl nejsou dokonalé... :) Bez dabingu bych ani nepoznal změnu. :) ()

Reklama

Reklama