Reklama

Reklama

Červený trpaslík - Série 6 (1993) (série)


Rimmerosvět (S06E05)

(epizoda)
  • Velká Británie Rimmerworld
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1993, 29 min

Obsahy(1)

S potulnými vesmírnými replikanty se už naši hrdinové setkali a nezanechalo to v nich právě nejlepší vzpomínky. Protože je však momentální situace Kosmíku víc než kritická a protože na palubě replikantské lodi se dá ukořistit leccos, co by jim mohlo pomoct, rozhodnou se přece jen na tuto nebezpečnou půdu vstoupit. Jsou ovšem odhodláni dodržovat pravidla nejvyšší opatrnosti, neboť nebezpečí, jaká jim tu hrozí, nejsou právě malá. A Rimmer to, jako vždy, s tou opatrností trošku přežene. Netuší pochopitelně, jak krutě bude muset za svou zbabělost zaplatit... (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Na vyšinutého a bezohledného zabijáka jsi docela kočka. Co děláš dnes večer?" "Umírám." ... Aneb kam se hrabou replikanti z Blade Runnera. Mimochodem: opětovně zcela bezchybná epizoda o dystopicky ideologickém světě jemuž vládne dutohlav Rimmer - jedním slovem: excelentní! ... "A za jak dlouho se dostanu zpátky?" "Teď si podržte koule pane. Vzpomínáte si na tu středověkou válku, co trvala tak dlouho?" "Třicetiletá?" "Ne pane, ta druhá." "Stoletá?" "Ano. Toto číslo vynásobte šesti a máte svoje kouzelné zlaté číslo." "Šest set let?" "Zbavíme se Rimmera na šest set let? To je nejlepší věc, co jsem kdy zažil!" ()

FuLister 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"A proto ho můžeme postavit mimo službu podle direktivy 196156." "196156? Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu? Hmm, promiňte, ale tohleto neřeší náš problém." ()

Reklama

Reklama