Reklama

Reklama

Červený trpaslík - Série 8 (1999) (série)


Zpátky v Červeném (1. část) (S08E01)

(epizoda)
  • Velká Británie Back in the Red: Part 1
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1999, 29 min

Obsahy(1)

Návrat na Červeného trpaslíka si naši hrdinové představovali vskutku poněkud jinak. Tak dlouho se za ním na palubě malého Kosmíku hnali nekonečným vesmírem, tak dlouho se na tu chvíli těšili! A teď jsou tady a nejraději by zase byli tisíce mil daleko. Protože ti prevíti nanoboti se nespokojili tím, že znovu postaví loď, oni museli navíc ještě vzkřísit celou její posádku! Z čehož začne pramenit víc problémů, než by se na první pohled zdálo... (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

tranquill 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"To je přísně tajná informace! Kdo vám to, sakra, řekl? .. Automat na palubě G4.. Já bych ho snad zabil! Degraduju ho, ode dneška bude vydávat tampóny!" - "Jeho střeva vypadají líp než moje kajuta..." - "Už dávno jsem si přestal míchat čaj šroubovákem..." ()

Reklama

Yarwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trpajzlík je zpátky a s ním spousta známých tváří. Ovšem oslavy se nekonají, naší partičce naopak hrozí basa. Na druhé straně, pokud někdo začíná pobyt na Červeném trpaslíkovi v krysím zadku, budoucnost může být už jenom lepší... (75%) ()

Zajímavosti (1)

  • Ve scény, kdy nanoboti vzkřísili posádku, by měla na Červeném trpaslíkovi být také Kochanská (Chloë Annett), protože ta, která je v Kosmiku, je z jiné dimenze. (matar)

Reklama

Reklama