Reklama

Reklama

Červený trpaslík - Série 8 (1999) (série)


Zpátky v Červeném (3. část) (S08E03)

(epizoda)
  • Velká Británie Back in the Red: Part 3
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1999, 29 min

Obsahy(1)

Obvinění z činů proti flotile znamená na palubě kosmické lodi jediné: soud. Právě před ním se teď ocitla celá posádka Kosmíku a rozsudek, který jim hrozí – dva roky v lochu – nenaplňuje žádného z nich přílišným nadšením. Není tedy divu, že se všichni jako jeden muž snaží z paluby Trpaslíka, na kterého se celou dobu svého vesmírného putování tolik těšili, zase uprchnout... (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Jdeme do toho? To oslavíme! Nejspíš bouchnu flašku kyanidu!" ___ Perfektní zakončení tohoto uzavřeného dílce, který zároveň slouží jako příběhový katalyzátor zcela nové dějové linky. ___ "Musíme se vrátit!" "Proč?" "Hrozí nám vážný nedostatek aviváže na záclony." ()

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"RIMMER: Jeden den v téhle trestanecké kolonii a já jsem na zhroucení. Všichni jsou vyšinutí a brutální, to je běs. Už jsem nemoh, a tak jsem vyhledal sociálního pracovníka. LISTER: Byl ti k něčemu?RIMMER: Ani ne. Zmlátil mě. Říkal, že jsem ufňukanej buzík s nohama jako holčička. Pak do mě začal řezat knihou „Jak ukázat soucit svým spoluvězňům“. LISTER: Ale ty ze sociálky maj bejt hodný.RIMMER: Byl jsem z toho v takovém šoku, že jsem šel za farářem a všechno mu řekl. LISTER: A co on na to? RIMMER: Že jsem ufňukánek, jemuž se stýská po mámě. A pak mě zbil taky. Vzadu na hlavě mám ještě otisky kříže "  Třetí návratová epizoda je opět parádní, až na zbytečné a nudné Kocourovo taneční číslo. Bez toho by to bylo jasných pět.  ()

Reklama

Reklama