Reklama

Reklama

Červený trpaslík - Série 8 (1999) (série)


Kassandra (S08E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Cassandra
Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi
Velká Británie, 1999, 29 min

Obsahy(1)

Došlo k nejhoršímu: vesmírný tribunál odsoudil celou posádku Kosmíka na dva roky do vězení. To samo o sobě by ještě nebylo tak zlé, ovšem společnost, v níž se mají naši nešťastníci ty dva roky pohybovat, by nahnala hrůzu i nejotrlejším a nejprotřelejším. Není tedy divu, že se Dave snaží sobě i svým kamarádům ten úděl poněkud ulehčit. Netuší ovšem, že jeho dobře míněný zákrok bude mít ty nejděsivější důsledky... (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Zrovna mi to došlo. Specificky jsme v umělé realitě. V počítačovém žargonu laicky řečeno: mé plány jsou vzhůru kozama." ___ Tentokráte na téma předurčení vlastní smrti - a dokonce s exaktním filozofickým podtextem. ___ "Není kam spěchat. Lodní přepážka povolila a vrak se tak plní tisíci galony vody za sekundu. Všichni kanárci zemřou přesně do hodiny. Vyjímaje Rimmera." "Joo, já to věděl!" "Který zahyne za necelých dvacet minut." "Jakto?!" "Dostaneš infarkt z důsledku nadměrného stresu z toho, že víš, že zemřeš a zhroutíš se." "A jak zemřu já?" "Ty zemřeš Listere tak, že se ve 180 udusíš při pokusu sundat vyztuženou podprsenku zubama." ()

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"RIMMER: Můj život je v troskách. Kariéra, vyhlídky, přátelé, tohle všechno jsem měl a zahodil. To je tragédie. LISTER: Co to meleš? Nic z toho jsi nikdy neměl RIMMER: To je fakt, nic z toho jsem neměl. Neměl jsem vůbec nic a všechno jsem zahodil. To je ještě větší tragédie!"     ()

Yarwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět chválím výborné herecké výkony - Kassandra nemá chybu a Smrťák je naprosto skvělý. Naše pětka nastupuje do "pěveckého" sboru a Rimmer má jedinečnou šanci dostat Kočanskou do postele s využitím teorie předurčení! ()

Reklama

Reklama