Džin z lahve (S11E06) (epizoda)

Can of Worms

Zvuk:

Keith Nixon

Kostýmy:

Howard Burden

Návrat polymorfa na konci této série byl super a podtrhl tak celou série, kterou jsou jsi užil, ačkoliv vím, že ne každý měl to štěstí. Aspoň je vidět, na příkladu polymorfa, že se ve vesmíru nepotkávají pouze s unikátními jedinci, ale že někteří tvorové se v něm regulérně vyskytují.(22.10.2017)

Naprosto vynikající epizoda na závěr – a po dlouhé době konečně s polymorfem. Po minulé epizodě mě tady naštěstí nic nezklamalo – skvělý děj, parádní hlášky (Rimmerův mozek, průzkum lodi – jak nečekané, v této sérii), všechno to tam bylo, včetně skvělého akčního finále - jako ve starém dobrém Trpaslíkovi. Je to sice slabší než epizody 2-4, ale tahle epizoda mi dala všechno, co jsem od téhle série chtěl, jenom jsem nevěděl, že to chci. Skutečně parádní podívaná, která žádného fanouška nemůže zklamat, protože je v ní opravdu všechno. Těším se na 12. sérii a očekávám minimálně stejnou kvalitu, jako od jedenáctky, se kterou jsem nakonec (a naštěstí) přes všechny chyby velmi spokojen – epizody od nejlepší:2,3,4,6,1,5. 100% epizoda / 90% série.(6.12.2016)

Polymorf už tu sice byl hodněkrát, ale pořád baví!(10.12.2018)

Slusna epizoda, kde se dej pousti do klasickych trpaslikovskych koutu, ale proste to neni tak treskute zabavne a kousave jako nejlepsi serie blahe pameti.(5.9.2017)

Tak máme za sebou 11. sérii a nemůžu se zbavit neskutečného pocitu totální zbytečnosti.Druhý a třetí díl je skvělý, kdy jsem hlavně v tom třetím poznával starého dobrého trpaslíka, vše kolem je křeč, vesměs nuda a žádný opravdu dobrý vtip.V posledním díle je jedna skvělá hláška a celé to zachraňuje pouze vtipný Koucourův porod.Jestli má být konečně ve dvanácté sérii zakončení seriálu a Kochanská s Hollym, snad má Trpaslík ještě naději, ale jinak už se není o čem bavit.Nyalor na seriál už nemá a já nechápu, proč místo dvou sérií nenatočil dvouhodinový TV film na rozloučenou, nadupanej akcí, humorem a odkazy na předešlé díly a hlavně s Normanem Lovettem a Chloë Annett.55% za díl a 50% za 11. sérii.(4.12.2016)