Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

Recenze uživatele hackstolle k tomuto seriálu (19)

Červený trpaslík (1988)

"Je to něco mezi Spritem a kapalným dusíkem"...co k tomu dodat? =)) ja osobne budu timto serialem asi do konce zivota poznamenan.. v dobrem slova smyslu. ***** 10/10 nebo ještě jinak 100%. A kdo dá tomuto méně jak tři hvězdy, nevi, co je to humor. ()

Ozvěny budoucnosti (1988) (S01E02)

Ten, kdo dá tři hvězdy a méně, buď nemá rád britský sitcom a jeho humor anebo, a to je ta mnohem horší varianta, nema smysl pro humor tak nějak celkove. Trpaslík je něco, cemu se jen málo co vyrovná. Víte jak. Holly je počítac s IQ 6000. To je jako 6000 učitelů tělocviku. ()

Sebevědomí a Mindrák (1988) (S01E05)

"Laska je mechanismus, ktery vynalezli bankeri, aby nas donutili precerpat ucet". ()

Kryton (1988) (S02E01)

.. a ma stovky a stovky pritelkyn. 100% ()

Lepší než život (1988) (S02E02)

"Nemuzu precist koho tvuj otec skopal".... ()

Díky za tu vzpomínku (1988) (S02E03)

Tak tenhle dil mam opravdu moc rad. Povestny sendvic se smazenkou, chilli omackou a chutney. A jeste mnoho dalsiho. 100% ()

Škvíra ve stázi (1988) (S02E04)

No jo. Díra v časoprostorovém kontinuu. ***** ()

Pozpátku (1989) (S03E01)

NYDNOL. Legendarni epizoda o tom, jak miliony lidi zase oziji, Hitler osvobodi Francii a Polsko, rozpusti treti risi a zdekuje se zpatky do Rakouska. O debordelizaci. Nebo o bratrech zpatecnicich. Jedna z mych neoblibenejsich. Flapadop, blib blop blib. 100% ()

Trosečníci (1989) (S03E02)

Svatodusni svatky, svatodusni svatky. Nebo. Sedm tydnu po vzkriseni Krista! Sedm tydnu po vzkriseni Krista! 90% ()

Polymorf (1989) (S03E03)

Kryton: "Vase nekdejsi devce, pane Arnolde? Ne ne. Rekl bych, ze to neni vas typ.Takova tupa, stara treska." Rimmer: "To je moje matka." .... Kryton: "Vasi maminku jsem prirovnal ke stare, blaznive, odule rybe. A rekl jsem, ze je prostoducha, supinata pirana. Naznacil jsem, ze je oskliva, ocasata morska potvora, kterou clouma senilita. Seschla obojzivelna skeble, ktera ma, ma mene rozumu nez mekys." ... Ale nejlepsi je nazev. Komise pro legalizaci integrace teroristickych organismu a jejich rehabilitaci ve spolecnosti. Ma to jednu nevyhodu... ()

Fotostroj času (1989) (S03E05)

At zvedne ruku ten, co ma jedno varle. .... Hitleruv denik: Nesmim zapomenout vypnout plyn, zaplatit ucty a napadnout Ceskoslovensko. ()

Poslední den (1989) (S03E06)

Kremikove nebe. Neco mezi spritem a tekutym dusikem. A hlavne Rimmerova prihoda se stryckem Frankem a prvnim francouzakem je .....je ... no to slovo jeste nevymysleli. Ale dokonala je velmi slabe slovo. Anebo. Myslim, ze na me jde Jackson Pollock. Dalsi v mych velmi oblibenych. ()

Série 4 (1991) (S04)

Cervenomodry golfovy destnik. Spaste Krytaka a poslete na Aljasku. :) Robert Llewellyn dokazal neco neprekonatelneho. Ztvarnit postavu Krytona. Ikdyz dabing je u tohoto serialu luxusni, i v originale Trpaslik stoji za videni. ()

D.N.A. (1991) (S04E02)

Zoom a varene slepici ovulace. ()

Jiná dimenze (1991) (S04E05)

Nachystej mi uzenace, na snidani jsem zpatky. ()

Roztavení (1991) (S04E06)

Klenot v podobe scenare. ()

Hololoď (1992) (S05E01)

RIMMER: Byl jsem dobrý? CRANEOVÁ: Byl jsi ... zcela jiný. RIMMER: Jiný? CRANEOVÁ: Tvé milování je jak japonské jídlo: malé porce, ale tolik chodů. ()

Zpátky na Zemi (2009) (S09)

Puvodni serie byly dokonale a tak precizne nadabovane, ze mne tyto dily s titulkami prijdou takove "jine". Ikdyz Zpatky na Zemi nedosahuje kvality puvodnich dilu, hodnotim bez vahani *****. Cerveny trpaslik ovlivnil a ovlivnuje cely muj zivot. A jinak tomu uz asi nikdy nebude. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019