poster

Tarzan and the Amazons

Akční / Dobrodružný / Romantický

USA, 1945, 76 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • liquido26
  ****

  3,5 Jane, jejíž roli převzala herečka Brenda Joyce, se vrátila z Evropy do Afriky a spolu s ní přijíždí také skupinka vědců, kteří se, jak je již v tomto typu filmů běžné, nechají zlákat vidinou zlata. Příběh Tarzana a Amazonek opakuje klasické schéma všech předchozích filmů a ničím příliš nepřekvapuje, ale stále baví. Cheeta v tomto díle neúspěšně loví ryby a plete si dynamit s doutníkem :-)(11.9.2012)

 • kaylin
  **

  Chvíli jsem si říkal, proč Amazonkám vládne chlap, ale nakonec jsem pochopil, že to je přece jen žena. Archeologové se chtějí dostat k pokladu amazonek, Tarzan jim v tom pomůže, tak se ocitne na špatné straně, ale všechno napraví. Proti dvěma předchozím dílům je to pořádný úpadek do nudy. Mám pocit, že za to může návrat Jane.(7.3.2017)

 • MacGuffin
  ***

  Když král pralesa odmítne vést skupinu antropologů k doposud neprozkoumané oblasti jménem Palmyra, kterou obývájí tajemné amazonky, nechá se k tomu vědci přemluvit jeho syn Boy, nevědíc, že z Palmyry není úniku...(15.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace