Když král pralesa odmítne vést skupinu antropologů k doposud neprozkoumané oblasti jménem Palmyra, kterou obývají tajemné amazonky, nechá se k tomu vědci přemluvit jeho syn Boy, který však neví, že z Palmyry není úniku. (MacGuffin)

kaylin

Chvíli jsem si říkal, proč Amazonkám vládne chlap, ale nakonec jsem pochopil, že to je přece jen žena. Archeologové se chtějí dostat k pokladu amazonek, Tarzan jim v tom pomůže, tak se ocitne na špatné straně, ale všechno napraví. Proti dvěma předchozím dílům je to pořádný úpadek do nudy. Mám pocit, že za to může návrat Jane. ()

MacGuffin

Když král pralesa odmítne vést skupinu antropologů k doposud neprozkoumané oblasti jménem Palmyra, kterou obývájí tajemné amazonky, nechá se k tomu vědci přemluvit jeho syn Boy, nevědíc, že z Palmyry není úniku... ()

liquido26

3,5 Jane, jejíž roli převzala herečka Brenda Joyce, se vrátila z Evropy do Afriky a spolu s ní přijíždí také skupinka vědců, kteří se, jak je již v tomto typu filmů běžné, nechají zlákat vidinou zlata. Příběh Tarzana a Amazonek opakuje klasické schéma všech předchozích filmů a ničím příliš nepřekvapuje, ale stále baví. Cheeta v tomto díle neúspěšně loví ryby a plete si dynamit s doutníkem :-) ()

blondboss

Táto tarzania séria je ako jeden veľký seriál, ktorý v podstate ide v zaužívaných koľajách a nevybočí z nich ani omylom. V záasade tá istá dejová skladba, tie isté trikové efekty, podobne ladená dejová linka ako v predošlých dieloch a tie bitky s levmi a krokodílmi, to už je skutočne len opakujúce sa klišé. 50 % ()

Flego

Deviaty z dvanástich filmov o kultovnom Tarzanovi v podaní Johnnyho Weissmullera. Snímok sa vyznačuje klasickou príbehovou šablónou, tentokrát okrášlený o tajomné amazonky žijúce v nepreskúmanej oblasti. Piaty komentár. ()