V.I.P. (TV seriál)

V.I.P.

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo, 1998, 88x45 min

Frankie Blue

Pamela Anderson, Natalie Raitano, Molly Culver, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith, Michael Adler, Weird Al Yankovic, Victor Webster, Derek Mears, Greg Grunberg, Sandra Bernhard, Christian Oliver, Marcus Schenkenberg, Verne Troyer, Elizabeth Bogush, Bridget White, Nancy O'Dell, Lisa LoCicero, Dean Norris, Geoff Meed, Nichole Hiltz, Robert LaSardo, Ernie Reyes Jr., Brian Thompson, Timothy Omundson, Meta Golding, Hugh M. Hefner, Katarina Witt, Tommy Lee, Charles Barkley, David Lee Smith, Shannon Tweed, Gil Birmingham, Michael McFall, Laura McLauchlin, Erin Daniels, Doug Jeffery, Bill Maher, Brent Sexton, Shawn Christian, William Gregory Lee, Don Swayze, Michelle Stafford, Jeff Speakman, Nikita Ager, David DeLuise, Richard Lewis, Salvator Xuereb, Nikki Schieler Ziering, Aimee Garcia, Rodney Rowland, Kevin Spirtas, Loni Anderson, Musetta Vander, Max Kasch, Gildart Jackson, Wayne Pére, Chrissie Hynde, Gregory Itzin, Jerry Springer, Terence Knox, Reni Santoni, Fredric Lehne, Mike Gunther, Brandon Douglas, Thomas Newton, Kristen Dalton, Oris Erhuero, Bailey Chase, Joseph Bottoms, Robert Torti, Sung-hi Lee, Sydney Walsh, Scott L. Schwartz, Michelle Clunie, Dan Bell, Eric Scott Woods, Jocelyn Seagrave, Blake Boyd, Joe Sabatino, Laura Albert, Christian Boeving, Carlton Wilborn, Dimitri Diatchenko, Jim Knobeloch, Sherman Hemsley, David Starzyk, Priscilla Taylor, Roark Critchlow, Joseph Kell, Alexandra Wilson, James Black, Michael Lowry, Scott Bryce, Taylor Sheridan, Thomas Rosales Jr., Chuck Zito, Jennifer Lothrop, Karen Sheperd, Trent Cameron, Engelbert Humperdinck, Drew Powell, Rob Van Dam, Candace Kita, Sean Kanan, David Groh, Robin Riker, J. Downing, Morgan Brittany, Mo Gallini, Clint Jung, Jackie Debatin, Timothy V. Murphy, Spencer Garrett, Angela Oh, Eric Steinberg, Paul Carafotes, Ashley Jones, Danny Arroyo, Natalia Cigliuti, Daphne Duplaix, Andrew W. Walker, Kenneth Choi, Joseph C. Phillips, Ping Wu, Julie St. Claire, Carol Kiernan, Bruce Locke, Ivonne Coll, Roman Varshavsky, Michail Chmurov, Roger Floyd, Sal Rendino, Shaun Baker, Alexandr Kuzněcov, Joe Ordaz, Susan Peretz, Kristof Konrad, Jim Palmer, Adoni Maropis, Teddy Lane Jr., Tammy Tavares, Daran Norris, Julia Vera, Maz Jobrani, Michael Harris, Sam Sarpong, Wilmer Calderon, Justin Walker, Marlon Young, Scott Atkinson, Time Winters, Al Goto, Elimu Nelson, Júdži Okumoto, Maury Sterling, Mark Bennington, Caroline Ambrose, Faith Minton, Samantha Maloney, Henri Lubatti, Ron Yuan, Peter J. Lucas, Brian Cousins, Dennis Madalone, Keith Campbell, Emmanuelle Bach, Doug Kruse, Ricky Paull Goldin, Jeff Juday, Ming Lo, Jason Hildebrandt, Paul Gutrecht, Kate Pierson, Robert Romanus, Steven Kriozere, Wayne Wilderson, Greg Wrangler, Sam Scarber, Christian Bocher, Joyce Brothers, Karl Makinen, Amber Goetz, Bart Braverman, Javier Grajeda, Toby Holguin, Eddie Perez, John D'Aquino, Vincent Guastaferro, Michael Hilow, Clive Robertson, Bjorn Johnson, Ash Adams, Graham Shiels, Jack Knight, Irina Lavrentěva, Alexia Robinson, Laurie Fortier, Brad Grunberg, Joseph Gian, Bobby Nish, Stewart Finlay-McLennan, Dan Ferro, Angelica Bridges, Brian Yang, Marco Sanchez, Matt Lindquist, Sophia Santi, Christopher Reid, Lucinda Weist, Wiley M. Pickett, Jerry O'Donnell, Chris Jacobs, Nadine Ellis, Marie Caldare, Nelson Mashita, Rick Aiello, Rita Rudner, Steve Wilder, Jeff Ricketts, Dorothy Lyman, Billy Gallo, Rachel Sterling, Renee Tenison, Kim Morgan Greene, Christian Svensson, Jason Ross-Azikiwe, Alexandra Barreto, Danny Lee Clark, Alisa Reyes, Christopher Michael, George Pilgrim, Scott Brazil, Tom Billett, Les Brandt, Mike Kimmel, Brian Fitzpatrick, Jeannetta Arnette, Mary Ostrow, Clark Tufts, Nick Meaney, Linda Kim, Dayo Ade, Colin Campbell, Tak Kubota, Mark Nutter
  • kingik

Tohle se ti Pamelo nepovedlo. Sluší ti to zde ostatně jako vždycky a máš na sobě super hadry a navždy zůstaneš mojí nejoblíbenější herečkou, ale tenhle seriál by musel mít propracovanější scénář aby nepůsobil tak tupě a naivně. Jenže když to tak vezmu tak vlastně žádný americký seriál mně nikdy moc nezaujal. Americké seriály jsou prostě všechny zralé na odpad. Odmítám se na ně dívat bez rozdílu.(18.2.2009)

Pamela Anderson na 15 centimetrových štekloch naháňa zločincov, pričom jej super cecky hypnoticky kolísajú v jej mega výstrihu. Tak hádam je každému jasné, že ten seriál paroduje sám seba, ale hlavne že sa paroduje zámerne. Podľa mňa to bol určite zámer tvorcov urobiť si prču z kriminálnych seriálov. Mňa ten seriál celkom bavil a určite som od toho neočakával strhujúci akčňák á la Lara Croft.(13.9.2014)

• Marek1991

Musím priznať, že na tie roky bola Pamela Anderson naozaj nádherná a bola symbolom svetových krások, veď koľko mužov ju malo na plagátoch, koľko na nej dokázalo oči nechať tam kde bola. Bola jedným zo symbolov 90. rokov. Tento seriál však, čo sa kvality týka bol podobný staršiemu Acapulco H.E.A.T., síce čo sa týka grafiky bol lepší, ale znova ničím neohromil, ničím nezaujal, tváril sa kriminalisticky, pritom vyznieval najmä komicky, ale nie až tak komicky ako možno chcel. Bol to trapas, nuda a nasilu urobená komerčná zlátanina, lebo Pamela bola vtedy v kurze. A aby som ako iní užívatelia dával aspoň bod za silikónové, trasúce, hompálajúce poprsie? Tak to teda nie! Zlý seriál!(15.4.2012)

• Fiftis

Seriál istého času dávali v televízií a ja som ho pozerával niekedy na začiatku nového storočia. Pamätám si, že ma nejak zvlášť nebavil, bol to taký ten béčkový seriál, ktorých bolo v deväťdesiatych rokoch množstvo a ktorý sa pozerá len z nudy. Ja som sa nudil asi často, lebo som videl veľa častí, ale možno to bolo aj preto, že som nastúpil do puberty a bolo celkom fajn dívať sa na trojicu sexy krások s bujnými vnadami. Príbehy zaujímavé neboli, ale prečo sa nedívať na trojicu ozbrojených ženských, ktoré si nevidia na zbraň cez poprsie, všakže? K seriálu by som sa asi už neodhodlal vrátiť.(16.2.2015)

• AD P

Samozrejme trápny a hlúpučký seriál. Jednu dávam nie za " idol mládí " Pam Veľkokozá Anderson, ale za zaujímavé tváre v epizódnych úlohách ( M.Kove, E.Mendes, Ice-T.....). Môj obľúbený moment je hosťovanie J.SPEAKMAN-a, ktorý ukáže aj čoto ( i keď škoda že len chvíľu ) zo svojej znalosti bojových umení.(15.1.2016)