V.I.P. (TV seriál)

V.I.P.

Akční / Komedie / Krimi

USA / Německo, 1998, 88x45 min

Frankie Blue

Pamela Anderson, Natalie Raitano, Molly Culver, Leah Lail, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith, Michael Adler, Weird Al Yankovic, Victor Webster, Derek Mears, Greg Grunberg, Sandra Bernhard, Christian Oliver, Marcus Schenkenberg, Verne Troyer, Elizabeth Bogush, Bridget White, Nancy O'Dell, Lisa LoCicero, Dean Norris, Geoff Meed, Nichole Hiltz, Robert LaSardo, Ernie Reyes Jr., Brian Thompson, Timothy Omundson, Meta Golding, Hugh M. Hefner, Katarina Witt, Tommy Lee, Charles Barkley, David Lee Smith, Shannon Tweed, Gil Birmingham, Michael McFall, Laura McLauchlin, Erin Daniels, Doug Jeffery, Bill Maher, Brent Sexton, Shawn Christian, William Gregory Lee, Don Swayze, Michelle Stafford, Jeff Speakman, Nikita Ager, David DeLuise, Richard Lewis, Salvator Xuereb, Nikki Schieler Ziering, Aimee Garcia, Rodney Rowland, Kevin Spirtas, Loni Anderson, Musetta Vander, Max Kasch, Gildart Jackson, Wayne Pére, Chrissie Hynde, Gregory Itzin, Jerry Springer, Terence Knox, Reni Santoni, Fredric Lehne, Mike Gunther, Brandon Douglas, Thomas Newton, Kristen Dalton, Oris Erhuero, Bailey Chase, Joseph Bottoms, Robert Torti, Sung-hi Lee, Sydney Walsh, Scott L. Schwartz, Michelle Clunie, Dan Bell, Eric Scott Woods, Jocelyn Seagrave, Blake Boyd, Joe Sabatino, Laura Albert, Christian Boeving, Carlton Wilborn, Dimitri Diatchenko, Jim Knobeloch, Sherman Hemsley, David Starzyk, Priscilla Taylor, Roark Critchlow, Joseph Kell, Alexandra Wilson, James Black, Michael Lowry, Scott Bryce, Taylor Sheridan, Thomas Rosales Jr., Chuck Zito, Jennifer Lothrop, Karen Sheperd, Trent Cameron, Engelbert Humperdinck, Drew Powell, Rob Van Dam, Candace Kita, Sean Kanan, David Groh, Robin Riker, J. Downing, Morgan Brittany, Mo Gallini, Clint Jung, Jackie Debatin, Timothy V. Murphy, Spencer Garrett, Angela Oh, Eric Steinberg, Paul Carafotes, Ashley Jones, Danny Arroyo, Natalia Cigliuti, Daphne Duplaix, Andrew W. Walker, Kenneth Choi, Joseph C. Phillips, Ping Wu, Julie St. Claire, Carol Kiernan, Bruce Locke, Ivonne Coll, Roman Varshavsky, Michail Chmurov, Roger Floyd, Sal Rendino, Shaun Baker, Alexandr Kuzněcov, Joe Ordaz, Susan Peretz, Kristof Konrad, Jim Palmer, Adoni Maropis, Teddy Lane Jr., Tammy Tavares, Daran Norris, Julia Vera, Maz Jobrani, Michael Harris, Sam Sarpong, Wilmer Calderon, Justin Walker, Marlon Young, Scott Atkinson, Time Winters, Al Goto, Elimu Nelson, Júdži Okumoto, Maury Sterling, Mark Bennington, Caroline Ambrose, Faith Minton, Samantha Maloney, Henri Lubatti, Ron Yuan, Peter J. Lucas, Brian Cousins, Dennis Madalone, Keith Campbell, Emmanuelle Bach, Doug Kruse, Ricky Paull Goldin, Jeff Juday, Ming Lo, Jason Hildebrandt, Paul Gutrecht, Kate Pierson, Robert Romanus, Steven Kriozere, Wayne Wilderson, Greg Wrangler, Sam Scarber, Christian Bocher, Joyce Brothers, Karl Makinen, Amber Goetz, Bart Braverman, Javier Grajeda, Toby Holguin, Eddie Perez, John D'Aquino, Vincent Guastaferro, Michael Hilow, Clive Robertson, Bjorn Johnson, Ash Adams, Graham Shiels, Jack Knight, Irina Lavrentěva, Alexia Robinson, Laurie Fortier, Brad Grunberg, Joseph Gian, Bobby Nish, Stewart Finlay-McLennan, Dan Ferro, Angelica Bridges, Brian Yang, Marco Sanchez, Matt Lindquist, Sophia Santi, Christopher Reid, Lucinda Weist, Wiley M. Pickett, Jerry O'Donnell, Chris Jacobs, Nadine Ellis, Marie Caldare, Nelson Mashita, Rick Aiello, Rita Rudner, Steve Wilder, Jeff Ricketts, Dorothy Lyman, Billy Gallo, Rachel Sterling, Renee Tenison, Kim Morgan Greene
  • Fiftis

Seriál istého času dávali v televízií a ja som ho pozerával niekedy na začiatku nového storočia. Pamätám si, že ma nejak zvlášť nebavil, bol to taký ten béčkový seriál, ktorých bolo v deväťdesiatych rokoch množstvo a ktorý sa pozerá len z nudy. Ja som sa nudil asi často, lebo som videl veľa častí, ale možno to bolo aj preto, že som nastúpil do puberty a bolo celkom fajn dívať sa na trojicu sexy krások s bujnými vnadami. Príbehy zaujímavé neboli, ale prečo sa nedívať na trojicu ozbrojených ženských, ktoré si nevidia na zbraň cez poprsie, všakže? K seriálu by som sa asi už neodhodlal vrátiť.(16.2.2015)

• pravo

V.I.P.-tak v tomto prípade amíci strelili capa. Pam bola populárna tak sa niekto rozhodol, že s ňou natočí seriál a je jedno o čom, ako a s kým ďalším. Snaha o oblbnutie diváka dielom, ktoré ponúka nulovú zábavu a iba pohľad na silikony na moje prekvapenie vyšla a seriál si asi našiel publikum keďže bolo natočených viac ako 80 dielov. U mňa s odretými ušami za 1 hviezdičku.(9.9.2007)

• Redík

Aneb jak vyždímat z nabyté slávy Pamely Anderson v Pobřežní hlídce a jejich silikonových předností nějaký ten dolar navíc. Už jen nápad, že otřílení bodyguardi si přiberou do firmy jako svou reklamní tvář prodavačku z fast foodu je poněkud přitažený za vlasy. Stejně tak většina epizod, jejich zápletky, akční scény, vyvrcholení a hlavně herecké výkony byly směšné mnohdy až nekoukatelné. Takže snad jediné na co se dalo dívat, bylo ono poprsí Pamely. Nemůžu ale uvěřit, že to lidé v Americe a posléze i jinde ve světě vydrželo bavit celé 4 sezóny.(28.1.2008)

• Marek1991

Musím priznať, že na tie roky bola Pamela Anderson naozaj nádherná a bola symbolom svetových krások, veď koľko mužov ju malo na plagátoch, koľko na nej dokázalo oči nechať tam kde bola. Bola jedným zo symbolov 90. rokov. Tento seriál však, čo sa kvality týka bol podobný staršiemu Acapulco H.E.A.T., síce čo sa týka grafiky bol lepší, ale znova ničím neohromil, ničím nezaujal, tváril sa kriminalisticky, pritom vyznieval najmä komicky, ale nie až tak komicky ako možno chcel. Bol to trapas, nuda a nasilu urobená komerčná zlátanina, lebo Pamela bola vtedy v kurze. A aby som ako iní užívatelia dával aspoň bod za silikónové, trasúce, hompálajúce poprsie? Tak to teda nie! Zlý seriál!(15.4.2012)

• Theraphosa

Čekal někdo něco víc než...přehlídku záběrů výbavy P.Andersonové? Určitě ne. Alespoň že nás nezklamala a nepokoušela se o nějaké překvapující herecké výkony...nic tím nepokazí, když za sebe nechá hrád jiné, ale seriálů tohoto typu je jako much. Snad jen díky jejímu jménu se snad v Americe těší větší sledovanosti. 9%(4.9.2005)