Reklama

Reklama

Epizody(8)

Recenze (2)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tajně jsem doufal, že se to (kvalita) třetí sérií už konečně zvedne do těch nadprůměrných výšin – čísel, ale pořád je to v mých očích dost průměrný seriál. Jasně, na tehdejší dobu a ohledem na některé témata se to v daném období mnoha lidem líbilo a i já sám jsem na Profesionálech vyrůstal, ale nelze než se některým situacím prostě pousmát. Mám tu trojku (Bodie, Doyle, Cowley) prostě rád, ale nelze si nevšimnout, že je to i tak dost přitažené za vlasy. Buďme prosím realisti – jasně na dnešní dobu (oproti dnešním seriálům je to vážně pecka, ale i ta má dost vroubků k dokonalosti). I proto pořád tvrdím, že je to lepší průměr, nikoliv však bomba v červených číslech…!!! ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kdykoliv se tahle svérázná dvojice pod bedlivým dohledem George Cowleyho objeví na televizní obrazovce, tak znatelně převyšuje veškerou seriálovou kriminální produkci. Britští agenti Bodie a Doyle jsou ve své domovině legendami, ostrovní padouši měli sakra důvod se obávat. Svižný děj, který zbytečně nenabíral minuty navíc, charismatičtí herci, netriviální zápletky, anglický humor plný vzájemného špičkování – to jsou hlavní přednosti dnes už legendárního seriálu, u kterého víte, že i když poběží i za dalších deset let, čas si na něj vyšetříte!! ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Natáčení této epizody bylo zpožděno o několik měsíců, protože Lewis Collins (Bodie) byl zraněn při parašutistické nehodě. (Epistemolog)

Reklama

Reklama