Reklama

Reklama

Profesionálové - Série 3 (1979) (série)


Útok na CI5 (S03E01)

(epizoda)

Obsahy(1)

V budově CI5 vybuchne bomba a to přímo v Cowleyho kanceláři. Toho sice anonymní útočník těsně před explozí varoval, následuje však několik dalších útoků na spolupracovníky CI5, tentokrát již bez varování. Plastickou trhavinu ostatně nejde doma ve svém telefonu i Bodie. Situace je kritická, je zřejmé, že někdo nemá CI5 v lásce a jeho konečným cílem je smrt jejího šéfa. Bodie s Doylem zapátrají mezi informátory a jedno jméno nakonec vypluje na povrch. Problém je, že tento člověk je již dávno mrtev. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkem milý start třetí série. Úvodní díl nám konečně ukáže, že Bodie a Doyle nejsou jediní Cowleyho muži, i když jejich počet se ke konci samozřejmě sníží. Fanda Profesionálů dokázal napsat zajímavý scénář, který se pak podařilo obstojně hodit na „filmové plátno“. Atmosféra nebyla vůbec špatná, akce a výbuchů tu bylo taky dost, takže já byl každopádně spokojený. Jen škoda, že ten závěr už neměl potřebnou jiskru a přišel mi lehce odbytý… ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Snad se Kauli konečně poučí a začne dělat nábory do CI5 mezi zločinci, protože ti jsou jasně schopnější než ten materiál, co tam má (měl). Kolikrát měl v tomto dílu hlavní padouch možnost celé oddělení zlikvidovat, a buď mu v tom zabránila ješitnost, nebo pouhá náhoda, kdy Bodieho na nastraženou bombu upozorní zakopnutý míč či zbytek bužírky. Celý díl tak působí, jak kdyby si Honza Zeman vyhrnul rukávy a pustil  se do potyčky s agentem 007, ani velká násobilka by mu pak nestačila, aby si spočítal pruhy na prdelce. ()

vecnaAmbra 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Scéna s telefónom nezabudnuteľná, každopádne v dnešnej dobe mi pripadajú niektoré scény hodne zvláštne a aj celkom úsmevné, na začiatku jeden z ich kolegov zomiera vedľa auta v ktorom vybuchol jeho ďalší parťák ale ku koncu z toho karavanu Doyle, Bodie a Cowley neviem akým zázrakom unikli takmer bez zranenia a čo tá žena, ktorá si to šinie vyobliekaná uprostred bieleho dňa do nemocnice doraziť Cowlieho a miesto aby nenápadne potichu vystrelila ešte aj najprv vykríkne, asi aby na seba upozornila a Cowlie tak stihol odskočiť? Pobavilo ale akcia dobrá. ()

Reklama

Reklama