Profesionálové - Série 4 (1980) (série)

Na útěku (S04E03)

(epizoda)

CI5 již pět měsíců sleduje jistou Christinu Herzogovou, zakladatelku teroristické skupiny Dreisinger-Herzogová, která se v minulosti smutně proslavila velkým pumovým atentátem na frankfurtském letišti. Až dosud byl klid, nyní však v Londýně zavraždili špičkového agenta CIA a čin nese rukopis Wernera Dreisingera. Je tedy nejvyšší čas ženu zadržet a předvést. Právě když se ji Bodie s Doylem chystají v tichosti sebrat, za ní však přijde neznámá žena a Cowley mění plán: sledovat, nezasahovat. CI5 se tak dostává na stopu přípravy rozsáhlé teroristické operace. (Česká televize)

SOLOM.

Fakt zatím nejslabší série, hlavně tedy co se atraktivity a kvality jednotlivých příběhů týče. Ani tentokrát jsem z toho nebyl zrovna „ na větvi“. Teroristická organizace, které Bodie a Doyle předvedou opravdu ochotnické herecké vystoupení a přestřelku, u které jsem musel jen kroutit hlavou. Ani se nedivím, že jim to nesežrali. Navíc jsem se u tohoto dílu i dost nudil, což je sakra špatně. Takže tady půjdu po (Kuželkách) k podprůměru. Nebavilo… ()

Ironfood

Slabší díl. Žádná pořádná hláška, hodně zfušovaná zatýkačka v knihovně (divím se, že pan Cowley nedal klukům pořádnou sodu) a závěrečná akční pasáž se taktéž moc nevydařila. ()

Sa.sa

Teda divný díl I ta přestřelka na konci byla hodně divná... Teda když tam vezmu odstřelovače tak je snad naučím střílet puškou a ne aby se bojovalo pistolemi... Njn holt mají to ve scénáři.. :))) ()