Reklama

Reklama

Profesionálové - Série 4 (1980) (série)


Jen krásný obrázek (S04E15)

(epizoda)
  • Velká Británie It's Only a Beautiful Picture (více)

Obsahy(1)

Nestává se často, že by Cowley posílal své nejlepší muže do umělecké galerie, má to ale svůj velmi dobrý důvod. V hledáčku CI5 se ocitl gang, specializující se na krádeže umění a průmyslovou špionáž. Cowley tuší, že v pozadí nebezpečné trestné činnosti stojí plukovník Jeremy Stranger, který dříve pracoval pro vojenskou špionáž a nyní se zjevně udělal pro sebe. Jenže chybí důkaz a tak nezbývá, než vyslat Bodieho s Doylem do terénu a dopadnout plukovníka při činu. Na místě je však krajní opatrnost, protože Stranger je profesionál každým coulem. Ne nadarmo se ale říká, že s jídlem roste chuť a také že pýcha zpravidla předchází pád. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nepolapitelný bývalý machr na špionáž a jeho gorily se nechají umlátit Bodiem s želízky na rukou…tomu říkám „Déjà vu“…Jinak ale předvedl vůbec nejlepší výkon ten psí…U tohohle dílu jsem se zase spíše pobavil nad některými komickými prvky, než samotným příběhem (taková přeprava nesmírně drahého uměleckého předmětu mluví za vše). Každopádně Doyle mezi křupanskými policajty taky pobavil. Další průměrný díl… ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Doyle se sice vrátil z dovolené, kterou čerpal v minulém dílu, ale stejně nechal většinu práce na Bodiem. Neboť zatímco Bodie se skokem skrz okno začal pasovat se čtyřmi padouchy a psem (tank naštěstí neměli), Doyl si to venku rozdal s barely s benzínem. A nutno říct, že úspěšněji, padouši Bodiemu na konci nasadili pouta, zatímco barely Doylovi ne. Jinak mě tenhle díl rozhořčil, a to jak po logické, tak po morální stránce, proto dávám nízké hodnocení. Logické: nesmírně cenný vynález převážejí dva strejdové v obyčejné dodávce. Morální: Koule ví, že se padouši chystají přepadnout obyčejnou dodávku převážející nesmírně cenný vynález, a přesto nezajistí těm dvěma strejdům žádnou ochranu ani sledování po cestě, čímž určí jejich neveselý osud. A na závěr ještě žertuje o dortu, no fuj Koule! ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh to sice není špatný, ale jsou tady rozhodně lepší... Doyle zase jako obyčejný policista má holt smůlu, ale moc se teda nenadřel.. Jinak ten konec byl hodně divný... ()

Reklama

Reklama