Reklama

Reklama

Kriminálka Las Vegas

(seriál)
  • USA CSI: Crime Scene Investigation (více)
Trailer 1
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA / Kanada, (2000–2015), 261 h 38 min (Minutáž: 41–65 min)

Režie:

Kenneth Fink, Richard J. Lewis, Danny Cannon, David Grossman (více)

Scénář:

Dustin Lee Abraham, Naren Shankar, Jerry Stahl, Henry Alonso Myers (více)

Hrají:

William Petersen, Laurence Fishburne, George Eads, Paul Guilfoyle, Eric Szmanda, Robert David Hall, Marg Helgenberger, Jorja Fox, David Berman (více)
(další profese)

Série(16) / Epizody(337)

Obsahy(1)

Lasvegaská kriminalistická divize je druhá kriminální laboratoř v USA. Řeší případy, které by každé jiné oddělení vzdalo. Vedená umíněným kapitánem Jimem Brassem a svérázným Gilem Grissomem pátrá po zločincích za pomoci nejnovějších vědeckých analýz. (TV Nova)

Videa (142)

Trailer 1

Recenze (446)

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Stereotypní seriál, kterému ovšem nechybí nápad ani zajímavý herci, ovšem kolísání kvality na jednotlivých dílech je více než patrné a díky naprosté stupiditě některých objasnění u případů (z rozmazaného obrázku, který díky počítači 10* na zoomují a pak dosáhnou 100% čitelného obrazu je směšný) jsem seriál přestal sledovat. Na druhou stranu některé díly byly opravdu dobré. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Z trojice seriálov líšiacich sa od seba iba názvami miest, v ktorých okolí sa dej odohráva som najčastejšie pozrel právu tú z Las Vegas, avšak ani oni neboli seriálom, ktorý by som sledoval pravidelne a túžobne očakával každé ďalšie pokračovanie. Na druhej strane musím uznať, že epizódy, ktoré som videl ma bavili, určite si však netrúfnem hodnotiť jednotlivé série a už vôbec nie epizódy a rozhodne to nie je seriál, ktorý by som kvôli tomu začal pozerať, nakoľko v súčasnosti je podstatne lepší výber podstatne lepších seriálov. ()

Reklama

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele

Kriminlani serialy dostaly novy rozmer...a to primo dokonaly a musim rict, ze ani v sedme rade neztraceji tvurci dech tempem v jinych serialech davno nasazenym...ano, nejsou to takova prekvapeni jako na zacatku, ale s tim, ze se serial nataci uz tolik let, vnaseji do jednotlivych dilu i nove techniky a postupy...tento serial zije s dobou a to ho dela takto silnym! ()

duklak2

všechny recenze uživatele

Viděl jsem už hodně minut z tohoto seriálu, jenže ani jeden díl celý. A víte proč? Vždycky zapínám televizi deset minut před půl sedmou, kdy zrovna běží Las Vegas, protože čekám na seriál Ulice:-) Asi se budu muset polepšit a televizi spustit o půl hodiny dříve:-) Jinak určitě je to kvalitní seriál. Metody vyšetřování jsou velmi moderní. Divák se v polovině skoro každého dílu domnívá, že ví, kdo je vrahem, jenomže na konec je sám překvapen, že to byl někdo jiný. Škoda, že mě tyto seriály nepřitahují. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Pro miliony amerických diváků po dlouhých patnáct let moderní kult, pro mě nepochopitelná nuda. CSI si hraje na chytrý seriál, přesto stabilně setrvává směšným pokusem o realistickou krimi. Paradoxem zůstává, že proti bratříčkovi z Miami je Las Vegas stále ještě sledovatelné, u mě ale Kriminálka Bruckheimer nikdy pochopení nenašla. ()

Galerie (2 257)

Zajímavosti (84)

  • 30 sérií by musela mít Kriminálka Las Vegas, něž by podle ní mohl vzniknout celovečerní film. Tvrdí to její duchovní otec Athony E.Zuiker. (Pumiiix)
  • V čase najväčšej slávy sledovalo seriál v priemere 25 miliónov divákov. Najsledovanejšou v histórii sa stala 100. časť, ktorú videlo viac ako 30 miliónov ľudí. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

Související novinky

Quentin Tarantino zřejmě míří do televize

Quentin Tarantino zřejmě míří do televize

17.11.2022

Pokud se nějaké zprávy ze světa filmu jen stěží dají brát vážně, jsou to právě informace o tom, co by se mohlo stát dalším projektem režiséra Quentina Tarantina. Třetího Kill Bill ani eRkového Star… (více)

Training Day se dočká pokračování

Training Day se dočká pokračování

07.02.2016

Kriminální klasika, za níž si Denzel Washington odnesl domů Oscara, míří na malou obrazovku. Pilotní díl nového seriálu natočí Antoine Fuqua, režisér filmového Training Daye, přičemž se do svojí… (více)

Zpátky na Divoký západ

Zpátky na Divoký západ

13.11.2010

A rovnou na ten divoký Divoký. Ano, Wild Wild West se vrací. Nelekejte se, nikdo v Hollywoodu se nezbláznil a nechce natočit pokračování nepříliš povedeného a pramálo úspěšného steampunkového… (více)

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (více)

Reklama

Reklama