Kat a kapela

Michael Müller

Kostýmy:

Rebecca Gore
  • bearmeedek

Naivní film o praštěné holce. Realita vymyšlená náctiletými holčičkami. A u kapel to takhle vůbec nemůže fungovat. Anebo jsem si své odehrál v lepší době.(15.1.2020)

Taková milá, nenáročná jednohubka o holce s ofinou, která ještě pořádně neudělala maturitu, ale sebevědomí má na rozdávání, a tak se ho snaží uplatnit coby manažerka v nově vzniklé rockové kapele. Nějak jsem měl chuť si dát něco hudebního, nad čím se nemusí tolik přemýšlet a i když to chvílemi vypadá jak z Disney Channelu před deseti lety, tak muziku ti kluci dělali docela dobrou. Plus anglický venkov ve filmech je standardně k nezaplacení.(30.1.2020)

"Kat And The Band" hodnotím ako neškodný film. Popravde neviem čo veľa sa o tom bude dať povedať, nakoľko si stačí prečítať anotáciu a viete veľmi jednoducho odhadnúť kam to celé pôjde. Príbeh je maximálne jasný od začiatku do konca. Najprv som si myslel, že sa k tým klišé film dostať nestihne, ale bohužiaľ, stihne .Nebudem ich tu menovať, ale poznáte to všetci. Film ma však bavil z iných dôvodov. V prvom rade som tiež človek čo miluje muziku a vďaka tomu som vedel Kat veľmi dobre pochopiť. A takisto som obdivoval koľko lásky do toho všetkého čo robila dávala. Môžem povedať, že jej pokusy často dopadli katastrofálne... ale bola to úprimná snaha urobiť niečo dobre. A pre mňa sa to cení. Hudba je okey, humor je tiež fajn. Neviem čo viac povedať. V podstate to pre mňa celé stojí na Elle Hunt. A samozrejme kapele. A ak sú dobrí, dokážem si film užiť. Napriek všetkým klišé. Hodnotenie: B(16.7.2020)