Zahraj to znova, Davide (S02E05) (epizoda)

 • USA

  Play It Again, David

Drama / Romantický

USA, 1991, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

 • bubun
  **

  Chvíli po úvodních titulcích se ozve doprovodný song, ve kterém někdo zpívá: "you're selfish slut, selfish slut, selfish SLUT!", to bylo docela vtipný. Následuje Brendina snová sekvence o Dylanovi, to už tolik vtipný nebylo, spíš trapný. Jinak Brandon je opravu jak Mirek Dušín, akorát mnohem horší. A fakt mě baví, jak se v každym dalším dílu s někym seznámí a spřátelí, na konci mu řekne "I'll be there for you" nebo " We wil always be friends", ale v další epizodě už po tom jedinci neí ani vidu ani slechu.....(14.8.2018)

 • mira007
  **

  Zoufalost scénáristů, kdy z Brandona dělají morální vzor Ameriky opět překročil další hranici - v tomto se angažuje v pomoci týranému chlapci, který se s naším hrdinou zkamarádí. Pomalu, ale jistě začíná kvalitativní zatím mírný sešup kvality, originality, smysluplnosti seriálu oproti první řadě. Tenhle díl aspoň zachraňuje Kelly a David, jejichž rozvedení rodiče se dají dohromady a oni dva jako nepřející novému svazku se spojí.(11.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace