Vraťte zpátky noc (S04E11) (epizoda)

Take Back the Night

Drama / Romantický

USA, 1993, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Nevím, jak by to vnímali heterosexuální muži, ale mně to neustálý flirtování promiskuitní Diny Meyer (manželka učitele sociologie) s Brandonem přijde spíš odpuzující. Spíš to vypadá, jako když si něco kompenzuje, než že je nějaká dračice. A taky nechápu, proč jí udělali tak příšernej účes, když pozvou Brandona k nim na večeři. Jinak Dylan je jako obvykle drsoň, když John Sears ukáže svou pravou tvář a nutí Kelly k sexu. A Brandona vydírá černoch basketbalista, kterýho doučuje. Vypadá to, že se zas v příštích dílech objeví příšerná Brandonova stalkerka Emily Valentine. Laura, holka, která se chtěla pomstít Stevovi za to, že se s ní vyspal, a už jí nezavolal, tím, žeho obviní ze znásilnění, pak vysvětluje: " I didnt say yes. But I never said no." Jasně, jenom, když spolu byli v posteli, vytáhla z kabelky kondom, tak to vůbec není "yes".... Jó, ty devadesátky!(30.8.2018)

• mira007

Steve obviněn ze znásilnění, ale Kelly ho z toho dostane.(28.4.2018)