Reklama

Reklama

Beverly Hills 90210

(seriál)
  • USA Beverly Hills, 90210 (více)
všechny plakáty
Drama / Romantický
USA, (1990–2000), 219 h 29 min (Minutáž: 40–93 min)

Tvůrci:

Darren Star

Režie:

Georg Fenady, Allan Kroeker, Jennie Garth, Burt Brinckerhoff, (více)

Hrají:

Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Brian Austin Green, Tori Spelling, Kathleen Robertson, Tiffani Thiessen, Hilary Swank, (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(291)

Obsahy(1)

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (515)

Radyo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co dodat k tomuto? První série ještě byla (relativně) koukatelná, ale čím víc se tenhle seriál protahoval, tím více byl nudný, naprosto odtržený od jakékoliv nám známé reality, a navíc i samotní herci začínali po několika letech v rolích "školáků" (ať už středo- ,či vysoko-) vypadat poněkud nevěrohodně. ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Parta bohatých židovských dětí řeší, s kým se kdy vyspí, kdy si čeho šlehnou, koho nechají plavat v jeho průserech, a koho ne, a do toho všeho tu trapák Dylan pronáší ubohosti, jako "život je kurva". Nebudu zastírat, BéHáčko mě baví, ovšem po odchodu Shannen to už nemělo sebemenší smysl, paradoxní ovšem je, že postava, která přišla místo ní, tedy Valerie, byla hned po Brendě nejlepší, a kdyby tam zůstaly obě, a namísto toho vykopli třeba Dylana, Davida, Brandona nebo Kelly, celkem by to ušlo i dál. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Beverly Hills, 90210: 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,971,969 //počet predaných kusov 80,563║ __Nedočkavo som čakal, kedy to dorazí aj na naše obrazovky a samozrejme ako teenagera ma to aj zaujalo a samozrejme že prvé časti boli moc pútavé, potom keď už pomaly hlavné postavy začali odchádzať s rozbehnutého príbehu a začali ich nahrádzať nové tváre, seriál rapídne klesol do podpriemeru. Výborné party si tu odohrali Jason Prestley - Shannen Doherty tá ako prvá aj pre mňa nepochopene zutekala zo seriálu a už nikdy tak neprerazila - Luke Perry - Jennie Gart. ()

Cival 

všechny recenze uživatele

Vždycky když uslyším název BH 90210 probudí se ve mě takový zajímavý pocit hrdosti. Když mi totiž bylo zhruba dvanáct a seriál frčel v televizi, neviděl jsem narozdí od svých spolužáků snad ani jeden díl. Těch několik málo "testovacích" minut mě naštěstí odradilo od sledování týhle banality. Navíc jsem nemusel dalších několik let snít o tom, že zbalím Kelly:-) ()

larelay 

všechny recenze uživatele

Co viac napisat ako len nezabudnutelne hlasky z tohto serialu: Brenda Walsh: Dylan, I love you. I've never stopped loving you and I know now I never will. Dylan McKay: I'll applaud you from afar. Brenda Walsh: I want more than your applause. I won't be gone forever, Dylan. Give me something to come back to. Dylan McKay: You're on the ledge Silver. Don't jump. A najlepsia, tentokrat v cestine: Brenda: "Mami, tati, Dylan pije" :D Ale ano, milovala som ich, zboznovala, 10 rokov boli mojou rodinou. Co uz narobime, vyhnut sa tomu nedalo a spomienka je to naozaj krasna. Rovnako ako oci Valerie :) ()

Galerie (113)

Zajímavosti (58)

  • Celkem tři seriálové sezóny (druhá, osmá a desátá) končily dílem, jehož hlavní událostí byla něčí svatba. (curfew77)
  • V prvej sérii si v jednej epizóde zahrala Nikki Ziering, vtedajšia manželka jedného z hlavných predstaviteľov seriálu Ian Zieringa, ktorý stvárnil postavu Steve-a Sandersa. (Raccoon.city)

Související novinky

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově…

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Jen pár dní po prodělání těžké mozkové mrtvice, hvězda Beverly Hills 90210 a seriálu Riverdale, herec Luke Perry, zemřel. Bylo mu teprve 52 let. Oznámil to hercův mluvčí, který potvrdil, že s Perrym…

Beverly Hills 90210 chystá návrat

Beverly Hills 90210 chystá návrat

23.12.2018

Stanice CBS podle všeho plánuje druhý restart kultovního seriálu pro mladé Beverly Hills 90210. Původní herci Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a…

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,…

Reklama

Reklama