Beverly Hills 90210 - Série 4

(série)
USA, (1993–1994), 24 h 13 min (Minutáž: 42–88 min)

Tvůrci:

Darren Star

Brooke Theiss, Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green, Tori Spelling, Jason Priestley, Robia Scott, Robert Leeshock, Shannen Doherty (více)

Epizody(31)

castor

S rodinou Walshových a středoškoláky žila v českých obývácích i snad všechna tuzemská mládež. Postupně se víc tlačilo na osvětu, i mravní ponaučení tvůrci častěji sypali z rukávu. Ale hltal to snad každý. Předchozí sérii zakončila maturita hlavních hrdinů a loučení s West Beverly High (ano, včetně legendární epizody s „Pusťte Donnu k maturitě.“). Řeší se přeci jenom „dospělejší“ trable, ten má problémy s drogami, ta nečekaně otěhotní, ten si začne s profesorkou, což nám nabídne příchod Diny Meyer, kterou známe hlavně díky tomu, jak to rozjela mezi digitálními brouky. ()

mira007

Čtvrtá řada začíná o prázdninách před nástupem na vysokou školu, Brandon se dá na školní politiku a začne si s profesorkou z Hvězdné pěchoty, David řeší problémy s drogami, Branda se skoro vdá a skončí v kriminále, Andrea potká latinoameričana tak intenzivně, že otěhotní,Dylana obšťastní nalezená nevlastní sestra s rodinou a rozejde se s Kelly, Kelly pomrkuje po Brandonovi, objeví se rektorova dcera Claire,Donna načape Davida s jinou v posteli. S04 klesá v kvalitě, opakují se motivy a náměty se tahají z paty ( dokonce se normalizuje homosexualita ) ale čeho jsem si všiml je, protože je hrdinům jednadvacet, tak už se řeší sex celkem otevřeně ( prostě spolu mladí souloží, zatímco když byli na střední tak se spíš naznačovalo... asi proto, že v některých státech je sex legální až od osmnácti) ()