Clark a Pete pomáhají lince důvěry. Clark zvedne telefon, vyděšená Lana prosí Clarka o pomoc. Clark uslyší výstřel a ticho. Neváhá a uteče do Talonu. Nevěří svým očím – Lana živá a zdravá sedí a učí se na test z dějepisu. Ze záznamu Clark zjistí, že se to má stát dnes večer a má u toho být přítomen Adam. Lex chce vést projekt Dr. Tengové, která vyvíjí sérum na regeneraci buněk. Lionelovi se to náramně hodí – kdyby se něco pokazilo, na něj by to nebylo. (Varan)

MasterD

Další nitpicking: Clarkův supersluch opravdu dokáže z průměrně hrozné nahrávky zachytit i ten nejslabší hlas v pozadí, který by běžné nahrávací zařízení, natož běžný telefon z roku 2004, nemuselo vůbec zaznamenat? One hell of a superpower. (Něco jako ten běžný trope ve filmech, kdy jen rozkážou ‘enhance!’ a z fotky 640x480 udělají 8192x6144.) Však je to sci-fi! :) Nahrávka: „You lied to me!“ Clark: „I guess I missed too many Linkin Park concerts.“ To mě dostalo, trefa do černého! Haha. A John Glover ja parádní herec, stejně jako jeho všestranně manipulující postava. ()