Smallville - Série 7 (série)

Dobrodružný / Drama / Romantický / Sci-Fi

USA, 2007–2008, 13 h 54 min (Minutáž: 40–43 min)

Předloha:

Jerry Siegel (komiks), Joe Shuster (komiks), Bill Finger (komiks), John Byrne (komiks), Robert Kanigher (komiks), John Sikela (komiks)

Louis Febre

Tom Welling, Michael Rosenbaum, Kristin Kreuk, Allison Mack, Erica Durance, Laura Vandervoort, John Glover, Phil Morris, Quinn Lord, Marci T. House, Jacqueline Samuda, Randal Edwards, Anna Galvin, Michael Cassidy, Kim Coates, Terence Stamp, Tom McBeath, Peter Bryant, Theresa Lee, Aaron Ashmore, Christine Chatelain, Peter LaCroix, Elisa King, Emily Maddison, Dean Cain, Christina Milian, Christopher Jacot, David Richmond-Peck, Georgia Hacche, Karen Holness, Helen Slater, Christopher Heyerdahl, Heather Doerksen, Anna Louise Sargeant, Alex Zahara, Elyse Levesque, Angela Moore, Tim Guinee, Jason Diablo, Marc McClure, James Marsters, Howard Siegel, Connor Christopher Levins, Alaina Huffman, Justin Hartley, Alisen Down, Corey Sevier, David Orth, Robert Gauvin, Sam Jones III, Mark Sweatman, Gina Holden, Aaron Douglas, Reese Alexander, Nick Hunnings, Jonathan Scarfe, Rick Ravanello, Conner Dwelly, David Lovgren, Jill Teed, Anne Openshaw, Ari Cohen, Camille Mitchell, Brett Dier, Robert Picardo, Donnelly Rhodes, Sarah Hayward, Adam Lolacher, Julia Benson, Conrad Coates, Connor Stanhope, Jovanna Burke, Michael Patrick Denis

Jae Marchant

Scénografie:

James Philpott

Kostýmy:

Caroline Cranstoun

Celkově se mi vůbec nelíbí uvedení Kary (jako Supergirl) do seriálu. I s jejími efekty vypadá neuvěřitelně lacině (jasně, těch šest předchozích let byla prostě pod přehradou…). A proč tu vůbec je? Aby s koncem série zase zmizela? Vůbec mi do seriálu neseděla. Podobně lacině mně přišla Clarkova matka v E08. Kruh Veritas také nevypadal úplně uvěřitelně, a některé epizody na předchozí špatně navazovaly (E09, E13, E19). Zakoneční story arcu Lionela tak přišlo jako deus ex machina. Konec série by byl skvělý, pokud by se ovšem Lex v osmé sérii objevil znova. Ovšem ta E18, to bylo něco!(13.7.2018)

Pro mě,jakožto BIG fandy Kary Zor-El,pochopitelně nejdůl.série vůbec. Což neznamená ani náhodou,že zároveň ta nejlepší. Kara je naopak představena dobře a na rozdíl od té stupidní souč. CW verze,byla mnohem lépe napsána tak,aby reflektovala její tehdější verzi v comicsu,a to včetně blond! vlasů. A to se stalo. Mít Laura V.ten supr outfit co má její nynější verze,vrněl bych blahem. To je totiž to jediné,co má její souč.tv verze a ona ne.(9.8.2018)

• Tom Welling

• - Sasha Woodman se už objevila v epizodě Volby (2002), jako studentka ovládající včely, která se za každou cenu snaží stát třídním předsedou. Tehdy ji hrála Shonda Farr. (spacemaster)