24 hodin - Série 2 (série)

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002–2003, 17 h 36 min (Minutáž: 44 min)

Rodney Charters

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Dennis Haysbert, Sarah Wynter, Elisha Cuthbert, Xander Berkeley, Carlos Bernard, Reiko Aylesworth, Skye McCole Bartusiak, Billy Burke, Laura Harris, John Terry, Phillip Rhys, Tracy Middendorf, Jude Ciccolella, Robert Pine, Penny Johnson Jerald, Paul Schulze, Alan Dale, Francesco Quinn, Daniel Dae Kim, Timothy Carhart, Michelle Forbes, Sara Gilbert, Billy Mayo, Sarah Clarke, Carl Ciarfalio, Bruce Holman, Tamlyn Tomita, Jim Abele, Michael Saad, Jon Gries, Douglas O'Keeffe, Jimmi Simpson, Vicellous Reon Shannon, Gregory Sporleder, Maz Jobrani, Sal Landi, Antonio David Lyons, Maurice G. Smith, Benjamin Koldyke, Freda Foh Shen, Innis Casey, Nicholas Guilak, Mark Kubr, John Eddins, Ryan Moore, Sean Callery, Harris Yulin, Eric Christian Olsen, Michael Cudlitz, Michael McGrady, Anthony Azizi, Al Sapienza, Aki Avni, Donzaleigh Abernathy, Bernard White, Steven Culp, Faran Tahir, Kevin Dillon, Val Lauren, Dane Northcutt, Raja Fenske, Max Martini, Lourdes Benedicto, Michael Mantell, Michael Jace, Donnie Keshawarz, Dean Norris, Susan Gibney, Gregg Henry, Brent Sexton, Lombardo Boyar, Jamison Jones, Nicole Gomez Fisher, Sterling Macer Jr., Louis Ferreira, Peter Gregory, Victor Rivers, Ted Sutton, Claudia DiFolco, Tobin Bell, Nick Offerman, Peter Outerbridge, Carmen Argenziano, Brian Goodman, Raymond Cruz, Mark Ivanir, Jeff Wincott, Maurice Compte, Glenn Morshower, Eugene Robert Glazer, John Rubinstein, Rick D. Wasserman, Stephen Mendel, Thomas Kretschmann, Scott Paulin, Richard Holden, Mia Kirshner, J.J. Perry, Jude Ciccolella (vyp.), Paul Schulze (vyp.), Alexander Zale, Miguel Pérez, Josh Clark, Edward Edwards, Chuti Tiu, Michael Holden, Christian Svensson, Bryan Rasmussen, Richard Gross, Gregory J. Barnett

První "klasická" série 24. To, co v pozdějších řadách budeme považovat za klišé, je zde ještě svěží a nové. Vedlejší linie s Kim je naprosto zbytečná, ale vyloženě mě neirituje, aspoň mám jako divák možnost si vydechnout. 2. série je má druhá nejoblíbenější. Nachází se zde nespočet ikonických momentů.(21.8.2018)

Druhý den Jacka Bauera přitvrdil. Jack je ze smrti manželky mimo. Teroristé však chtějí v Los Angeles odpálit jadernou bombu a nikdo opravdu nikdo neumí teroristy zastavit. Akorát náš neohrožený Jack. Jack uřízne hlavu, Kim bude mít zase potíže, Jack zažije mučení, je tady toho hodně. Druhý den mě neskutečně bavil. Pořád to má trošičku atmosféru z první sezony. 100%!!!(1.3.2018)

Jack už je ve svý klasický formě! Pro mrtvolu nejde daleko, pro výstřel už vůbec a nepřátelé (a někdy i spojence) se nebojí kosit hlava nehlava. Dějová linka s Kim je zase pouze výplň, která tady ale s hlavním dějem VŮBEC nesouvisí a plní tu jen funkci "toho otravnýho, co si musíme vytrpět, aby se příběh pohnul dál". Na druhou stranu je zase silnější linka s Davidem Palmerem, který tu není za takovýho toho najivku a dává si to už jak se patří. Dvojka je akčně, dějově a hlavně filmově mnohem vyspělejší a lepší, než oťukávací jednička, a i když kvality dílů jdou od výbuchu celkem dolů, serie dojede do finále na krásných 4*. Jedeme dál :-)(13.7.2017)

Obsahuje spoilery: Teroristé chystají odpálit atomovou bombu a jediný, kdo je může zastavit je federální agent Jack Bauer. Charismatický Kiefer Sutherland podruhé ve své nejslavnější roli. Carlos Bernard dostane více prostoru a představí se Michelle Dessler. Mezi Tonym a Michelle je patrná jiskra a pěkně se nato kouká. Sexboma (Elisha Cuthbert) od vedle má konkurencí v podobě blondýny Kate (Sarah Wynter). Nejotravnější dějová linka je ta sexbomy, ale jinak jedna z nejlepších sérii. Spousta nečekaných zvratů a akčních scén. Já ten seriál žeru! Tak dávám plný počet hvězd. Jestli mě zkusíš zastřelit, vystřelím taky a slibuju ti, že neminu! - 100%.(29.11.2017)