24 hodin - Série 7 (série)

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2009, 17 h 36 min (Minutáž: 44 min)

Rodney Charters

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Cherry Jones, Annie Wersching, Mary Lynn Rajskub, Jeffrey Nordling, Janeane Garofalo, Bob Gunton, Carlos Bernard, Sprague Grayden, Colm Feore, Jon Voight, Frank John Hughes, James Morrison, Rhys Coiro, Isaach De Bankolé, Hakeem Kae-Kazim, Tony Todd, Glenn Morshower, Peter Wingfield, Elisha Cuthbert, Kurtwood Smith, Tommy Flanagan, John Billingsley, Nick Chinlund, Maximiliano Hernández, William O'Leary, Ryan Cutrona, Warren Kole, Murphy Guyer, Chris Williams, Dameon Clarke, David Grant Wright, Hayley McFarland, Zachary Gordon, Rocky McMurray, Lesley Fera, Carly Pope, Bobby Hosea, Mark Aiken, Lou Glenn, Roy Vongtama, Jennifer Carta, Ever Carradine, Marina Black, Steve Cell, Adetokumboh M'Cormack, Billoah Greene, Mark Kiely, Peter Onorati, Enuka Okuma, Tom Irwin, Randall Archer, Treva Etienne, Jacqueline Piñol, Clint Jung, Carlo Rota, Eyal Podell, David Fury, Matt Nolan, Karim Prince, Emerson Brooks, Arjay Smith, Rory Cochrane, Cameron Daddo, Michael Bryan French, Larry Sullivan, Chase Kim, Melissa Barker, Sebastian Roché, Philip Anthony-Rodriguez, Burt Bulos, Cas Anvar, Richard Roat, Tim Mikulecky, Tim Guinee, Chris Mulkey, Connor Trinneer, Paul Francis, Reynaldo Gallegos, Meredith Salenger, Christina Chang, Scott Lawrence, Ned Bellamy, Gabriel Casseus, Artel Great, Eric Nenninger, Will Patton, Amy Price-Francis, Paul Wesley, Diego Klattenhoff, Omid Abtahi, Rafi Gavron, Leland Orser, Nicholas Guest, Jennifer Hetrick, Matt McTighe, Ravi Kapoor, Kevin McCorkle, Randy Flagler, Don McManus, Mary Page Keller, Robin Thomas, Jonathan Adams, Paul McGillion, Adam LeClair, Ivan Djurovic, Eric Lively, J.J. Perry, Jorge-Luis Pallo, Tom Choi, Robert A. Johnson, Tanoai Reed, Kathryn Gordon, Lucy Butler, Phil Abrams, Burl Moseley, Beau Dremann, Brian Kimmet, Christopher Michael, Boo Arnold, Elaine Kao, Terrell Tilford, Stephen Jared, Winston Story, Andi Chapman

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Obsahuje spoilery: Po akčním filmu 24 hodin: Vykoupení, následuje tato série. Podle mého názoru - Nejlepší série, tato a druhá. Jack je souzen za své zločiny proti lidskosti, které Jack nepopírá, ale obhajuje v zájmu zastavení teroristických úkolů. Žádné PTO, ale pouze FBI a jedno zmrtvýchvstání. Tony Almeida proti Jackovi Bauerovi! Spousta výbuchu, přestřelek, rvaček, honiček a zvratu. Nutno dodat, že Kiefer Sutherland tu vypadá lépe než v 1 sérii, jakoby byl omlazeném. Je to akční jízda! - 100%.(30.11.2017)

Tonyho oživovat neměli, za tím si budu vždycky stát. Ale když už se tak stalo, nic s tím nezmůžeme. Navíc Carlos Bernard je jednou z nejlepších věcí na této sérii. Jinak je to obdobná scenáristická bída jako 6. řada.(23.8.2018)

Sice byl rozjezd trochu pomalejší, ale od takové poloviny je to pořádná akční jízda, která se nezastaví skoro ani na konci. Skvělý zvraty, skvělá akce a i dějová linka s dcerou prezidentky je vynikající. Jedna z nejlepších sérií. Jen ten závěr bych si představoval trochu uzavřenější :-)(1.6.2018)

Když jsem viděl ten první díl, tak jsem neměl chuť dále sledovat. Rozpuštěná CTU a nové nesympatické ksichty. Po přečtení zdejších komentářů jsem tomu dal šanci a není důvod litovat. I sedmá sezóna je nadprůměrně akční. Scénář už taková hitparáda není. I to, že teroristi mají uvnitř CTU svého člověka už je ohraná písnička. Tony zklamal, ale byl to vždy můj oblíbenec, takže jsem jej rád zase viděl.(7.3.2020)

Sedmý den Jacka Bauera udělal trochu restart tím, že děj přesunul z Los Angeles do Washingtonu. Zdrsněli akční scény, Bauer taky zdrsněl, dokonce je souzen za zločiny proti lidskosti, Jenže ho Amerika opět potřebuje, Toník vstal z mrtvých a stal se z něj zmetek (možná), pokračuje tady linie z Vykoupení a bude veselo. Dokonce se Jack nakazí a zachrání ho jeho dcera Kim. A to se ještě dostanou afričani do Bílého domu (kam se hrabe film Pád Bílého domu). Bude to jízda. 100%!!! PS: Ten Tony mě celkem zklamal. Čekal jsem, že když ho vrátí tak ne takhle...pokračování příště...(12.3.2018)