24 hodin - Série 8 (série)

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2010, 17 h 36 min (Minutáž: 44 min)

Rodney Charters

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Cherry Jones, Freddie Prinze Jr., Anil Kapoor, John Boyd, Bob Gunton, Mykelti Williamson, Katee Sackhoff, Annie Wersching, Chris Diamantopoulos, Nazneen Contractor, Jürgen Prochnow, Doug Hutchison, Clayne Crawford, David Anders, Benito Martinez, Daniel Kash, Paul Wesley, Callum Keith Rennie, Gregory Itzin, Frank John Hughes, Reed Diamond, Graham McTavish, Tania Verafield, Jennifer Westfeldt, Necar Zadegan, Jaime Gomez, Elisha Cuthbert, Stefan Kapičič, Cliff Simon, Akbar Kurtha, Sandra Purpuro, Joe Nieves, Lamont Thompson, Jane Park Smith, Domenick Lombardozzi, Lesley Fera, Chris Butler, T.J. Ramini, Greg Collins, Sam Sarpong, J.R. Ramirez, Sterling Sulieman, Gene Farber, Jon Sklaroff, Jane McLean, Tony Curran, Michael Filipowich, Bashar Rahal, Harry Van Gorkum, Navid Negahban, Jordan Marder, Hrach Titizian, Roman Mitichyan, Mido Hamada, Julian Morris, Merle Dandridge, Rami Malek, Mare Winningham, Ryan Cutrona, Scott Lawrence, Stephen Root, David Gianopoulos, Rizwan Manji, Chris McGarry, Michael Hilow, Michael Gaston, Michael Irby, Christina Cox, James Jordan, Larry Sullivan, Nazanin Boniadi, Assaf Cohen, James Hiroyuki Liao, Michael Madsen, Hiro Koda, Ryan Alosio, Marc Aden Gray, Joe Sabatino, Jonathan Kowalsky, Inna Korobkina, Nick Jameson, Tava Smiley, Mercedes Colon, Jamie Martz, Eriq La Salle, Alex Carter, Adam Tsekhman, Becky Wahlstrom, Thomas Ryan, Jack Shearer, John T. Woods, Jamison Haase, Matthew Yang Kang, Jay Thames

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Obsahuje spoilery: Teroristé chtějí zabránit podpisu mírové smlouvy a zničit tento mírový akt. Charismatický Kiefer Sutherland po osmé ve své nejslavnější roli. Na návštěvu dojde i sexbomba od vedle a nelítostný Jack Bauer z páté série, který bude mstít smrt své přítelkyně. Jinak po vizuální a akční stránce to bylo znovu perfektní. Celý seriál: Akční jízda od začátku do konce! - 100%.(30.11.2017)

První dvě třetiny silný "24-standard", finální epizody to možná nejlepší a emocionálně nejvypjatější, co tenhle seriál kdy nabídl...(24.3.2017)

Nejhorší sezóna seriálu. Děj už opravdu ničím nepřekvapí a ani není moc zajímavý. Zase nějaký atentát, zase jaderné nebezpečí. U téhle sezóny zmizel onen pocit, kdy po skončení epizody umíráte nedočkavostí po pokračování. Všichni zúčastnění jedou na půl plynu, dokonce i Kiefer Sutherland. V některých epizodách jako by Jack ani nebyl. První polovina série je opravdu mizerná, těch dobrých a nezapomenutelných momentů zde není mnoho. Nové postavy nejsou zajímavé. Katee Sackhoff tady hraje opravdu příšerně a veškerý děj, který se kolem její postavy točí, mám chuť přeskakovat. Druhá půlka série je o něco lepší, především díky návratu nenapraveného Charlese Logana. A poslední epizody, v nichž se Jack vydává na cestu odplaty, jsou výborné. Samotné finále je povedené, u závěrečného loučení mezi Jackem a Chloe jsem byl hodně naměkko. Na 8. řadu se dá jednou za čas podívat, pořád je to 24 se vším dobrým i špatným (toho špatného je tu však o něco více), ale když mám na výběr, radši si pustím jinou sezónu. Tuhle prostě tak často vidět (protrpět) nemusím.(23.8.2018)

Jack končí (nebo nekončí? Každopádně se mělo za to, že končí) ve velkém stylu. Sedmá a osmá řada je to nejlepší, co 24 hodin vůbec nabízí a od druhé poloviny osmičky to platí dvojnásob. Emoce, Jack v nejlepší formě, syrovost, skvělá akce, dojemný finále. Paráda. Jeden z mých nejlepších akčních a seriálových zážitků vůbec. Neuvěřitelné, jakou kvalitu si seriál držel.(1.6.2018)

Osmý den Jacka Bauera začal parádně. Jack má vnučku a konečně chce odjet a mít jednou pro vždy klid. Co čert chtěl :-) tak neodjede. Když u něj zabouchá informátor a zdělí Jackovi, že teroristé chtějí zabít prezidenta Omara Hassana (v indické verzi 24 hraje indického Jacka), tak si zase chudák nesedne. Začátek mě bavil, ale pak začne Jack jen jezdit v autě a nic se neděje a tato pasáž mě vůbec nebavila. Bylo vidět, že dochází dech. Pak se to zase zvedlo a záchrana Hassana, smrt René, to všechno spělo do drsno-brutálního konce kde Jack kosil všechny kdo se mu dostali do cesty. Tvůrci 24 věděli, že 8 sezona bude poslední takže měli možnost tak nějak zakončit. Konec byl emotivní jako prase a nechal opět pootevřená VRATA a po 4 letech přišlo parádní navázání a asi nejemotivnější návrat Bauera co jsem kdy měl. Čas se vynuloval a 4 roky nebylo po Jackovi ani památky. I přes výhrady v pár epizodách to zachránili poslední díly 100%!!! PS: Live Another Day...(12.3.2018)