24 hodin - Série 8

(série)
USA, 2010, 17 h 36 min (Minutáž: 44 min)

Kamera:

Rodney Charters

Hudba:

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Cherry Jones, Freddie Prinze Jr., Anil Kapoor, John Boyd, Bob Gunton, Mykelti Williamson, Katee Sackhoff (více)

Epizody(24)

Rock

Spoilery: Teroristé chtějí zabránit podpisu mírové smlouvy a zničit tento mírový akt. Charismatický Kiefer Sutherland po osmé ve své nejslavnější roli. Na návštěvu dojde i sexbomba od vedle a nelítostný Jack Bauer z páté série, který bude mstít smrt spřítelkyně. Jinak po vizuální a akční stránce to bylo znovu perfektní. Celý seriál: Akční jízda od začátku do konce! - 100%. ()

Likan7

Jack končí (nebo nekončí? Každopádně se mělo za to, že končí) ve velkém stylu. Sedmá a osmá řada je to nejlepší, co 24 hodin vůbec nabízí a od druhé poloviny osmičky to platí dvojnásob. Emoce, Jack v nejlepší formě, syrovost, skvělá akce, dojemný finále. Paráda. Jeden z mých nejlepších akčních a seriálových zážitků vůbec. Neuvěřitelné, jakou kvalitu si seriál držel. ()

Colonist

Nejhorší sezóna seriálu. Děj už opravdu ničím nepřekvapí a ani není moc zajímavý. Zase nějaký atentát, zase jaderné nebezpečí. U téhle sezóny zmizel onen pocit, kdy po skončení epizody umíráte nedočkavostí po pokračování. Všichni zúčastnění jedou na půl plynu, dokonce i Kiefer Sutherland. V některých epizodách jako by Jack ani nebyl. První polovina série je opravdu mizerná, těch dobrých a nezapomenutelných momentů zde není mnoho. Nové postavy nejsou zajímavé. Katee Sackhoff tady hraje opravdu příšerně a veškerý děj, který se kolem její postavy točí, mám chuť přeskakovat. Druhá půlka série je o něco lepší, především díky návratu nenapraveného Charlese Logana. A poslední epizody, v nichž se Jack vydává na cestu odplaty, jsou výborné. Samotné finále je povedené, u závěrečného loučení mezi Jackem a Chloe jsem byl hodně naměkko. Na 8. řadu se dá jednou za čas podívat, pořád je to 24 se vším dobrým i špatným (toho špatného je tu však o něco více), ale když mám na výběr, radši si pustím jinou sezónu. Tuhle prostě tak často vidět (protrpět) nemusím. ()

Agent24

Osmý den Jacka Bauera začal parádně. Jack má vnučku a konečně chce odjet a mít jednou pro vždy klid. Co čert chtěl :-) tak neodjede. Když u něj zabouchá informátor a zdělí Jackovi, že teroristé chtějí zabít prezidenta Omara Hassana (v indické verzi 24 hraje indického Jacka), tak si zase chudák nesedne. Začátek mě bavil, ale pak začne Jack jen jezdit v autě a nic se neděje a tato pasáž mě vůbec nebavila. Bylo vidět, že dochází dech. Pak se to zase zvedlo a záchrana Hassana, smrt René, to všechno spělo do drsno-brutálního konce kde Jack kosil všechny kdo se mu dostali do cesty. Tvůrci 24 věděli, že 8 sezona bude poslední takže měli možnost tak nějak zakončit. Konec byl emotivní jako prase a nechal opět pootevřená VRATA a po 4 letech přišlo parádní navázání a asi nejemotivnější návrat Bauera co jsem kdy měl. Čas se vynuloval a 4 roky nebylo po Jackovi ani památky. I přes výhrady v pár epizodách to zachránili poslední díly 100%!!! PS: Live Another Day... ()