poster

Směr jih (TV seriál)

 • Kanada

  Due South

 • Kanada

  Direction: Sud

 • Kanada

  Un tandem de choc

 • Slovensko

  Smer juh

Dobrodružný / Krimi / Komedie / Drama

Kanada / USA, 1994, 40x45 min

Hrají:

Paul Gross, David Marciano, Tony Craig, Beau Starr, Daniel Kash, Ramona Milano, Camilla Scott, Gordon Pinsent, Leslie Nielsen, Brendan Kelly, Carrie-Anne Moss, Peter Williams, Kristin Lehman, Quancetia Hamilton, Ron Lea, Ken Foree, Shanna Moakler, James Allodi, Aaron Ashmore, Christina Cox, Kim Schraner, Michael A. Miranda, John S. Davies, Linda Griffiths, Marc Donato, Vince Corazza, Sherry Miller, Lisa Houle, Lisa Jakub, Maria Rangel, Rod Wilson, Lee Purcell, Melina Kanakaredes, Aidan Devine, Tom McCamus, Mark Lutz, Philip Granger, Ellen Dubin, David Campbell, Karyn Dwyer, Douglas O'Keeffe, Raye Birk, K.C. Collins, Conrad Dunn, James Kidnie, Hugh Thompson, Yanna McIntosh, Wayne Robson, Eugene Clark, Dick Anthony Williams, Tyrone Benskin, Deborah Rennard, A.C. Peterson, Natalie Radford, Mark L. Taylor, Mackenzie Gray, Max Gail, Wanda Cannon, Clarice Taylor, Tsai Chin, Brooke Johnson, Anne Marie DeLuise, David Taylor, Jennifer Dale, Susan Gibney, George Buza, Kate Trotter, Dan Lett, Nick Sandow, Mark Ruffalo, Robert Eaton, Denis Forest, Marisol Nichols, Frank Crudele, Elisabeth Rosen, Francie Swift, Richard Fitzpatrick, Kaye Ballard, Paulino Nunes, Jason Blicker, R.D. Reid, Jeff Pustil, Brent Stait, Clare Coulter, Gary Reineke, Richard Yearwood, Susan Douglas Rubes, Frank Moore, Cedric Smith, Fab Filippo, Gene Mack, Jason Barbeck, Bruce Beaton, Angela Moore, Harvey Atkin, Doug Murray, Eric Christmas, Martha Burns, Vladimir Jon Cubrt, Ron White, Matt Birman, Tony Nappo, Joseph Ziegler, John Jarvis, Eric Woolfe, James Binkley, Tony Munch, Matthew Bennett, Sarain Boylan, Keith Dinicol, Kedar Brown, Sam Coppola, Tony Rosato, Jonathan Whittaker, Miguel Fernandes, Maria Vacratsis, Aron Tager, Michele Scarabelli, Shawn Thompson, Charles Dennis, Judah Katz, Johnie Chase, Billy Otis, Michael Rhoades, Maria Ricossa, Mike Hodge, Louis Del Grande, Louis Di Bianco, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Marvin Kaye, James Purcell, Sean Sullivan, Joe Lisi, Shay Duffin, Scott Gibson, Cali Timmins, Phillip Jarrett, Judith Scott, Helen Hughes, Arthur French, Garry Robbins, Oliver Becker, Frances Hyland, Tomas Chovanec, Paul Miller, Warren Sulatycky, Kathryn Kirkpatrick, Merwin Mondesir, Susan Coyne, Walker Boone, Ernie Grunwald, Justine Campbell, Shaun Austin-Olsen, Vito Rezza, Ho Chow, Damon D'Oliveira, Debra McGrath, Jonathan Potts
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (99)

 • Dovlatovka
  ****

  Není nad vtipné dialogy, hezkého kanadského jizdního policistu a hluchého vlka:-)(13.3.2006)

 • Douglas
  *****

  Benton Fraser je můj hrdina. :) Pět hvězdiček ale platí jen do Rayova odchodu. Jeho nástupce se snaží, ale beznadějně, protože na geniálně se doplňující buddy team Grosse a Marciana už navázat bohužel nedokáže...(1.5.2004)

 • Gemini
  ****

  Seriál s hrdinou čistým jako okvětí bílé lilie...a druhým, který je jako celkem slušně orvaný bodlák...a k nim Diefenbaker a Fraserův mrtvý otec, to dohromady dá hodně zábavy, i když je to jenom "buddy seriál".(25.5.2005)

 • Malarkey
  ***

  Nic jsem od toho nečekal, ale celkem mě to potěšilo už jen proto jak se titulní dvojka výborně doplňuje. V seriálu zazní občas i humor takže dávám 3 * hlavně i díky tomu pač je to na americký seriál nezvykle humorné. Koukat se na to nechá pokud v televizi zrovna nic nedávají a chcete se u něčeho odreagovat. (67%)(21.7.2006)

 • tron
  ****

  Jedna z mála dobrých kanadských filmových/seriálových vecí (okrem Jamesa Camerona a Neve Campbellovej). Milá a vydarená televízna šou, ktorá uspokojí fanúšikov kriminálok i zábavného buddy movie pošťuchovania (Gross a Marciano výborná dvojka). Len občas to bol omyl (hosťovanie aj tu uprdeného Leslieho Nielsena mňa osobne urazilo) a smaozrejme časom to troška stagnovalo.(23.12.2004)

 • Rimsy
  ***

  Jeden z těch lepších krimi seriálů...(27.7.2006)

 • xxmartinxx
  ***

  Pokud si dobře pamatuju, měl hlavní hrdina schopnosti jako MacGywer - a to dokáže pobavit. Pamatuju si, jak odhalil bombu v šampaňskym, protože drátek držící špunt byl utažen na druhou stranu... Prostě borec.(14.12.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  Priemerný seriál s naozaj výbornym soundtrackom.(24.2.2007)

 • belldandy
  ****

  Tenhle seriál mi zpříjemnil mnohá odpoledne. Spojuje humor s mile starosvětskou atmosférou. Hlavní hrdina je velmi staromodním způsobem kladný a musím říct, že mi něco takového asi už dlouho chybělo. Jenom nemůžu pochopit, proč se mnou nadšení nad tímto seriálem nikdo nesdílí. Chápu však, že na něm není ani nic kultovního, ani ani nic nového. Někdy však staromódní zábava příjde vhod. A příběh o muži, který je zárověň odvážný, pohledný, k tomu velice čestný (a ještě navíc v uniformě), vás pohladí na duši. Uznávám, že to není zrovna historka ze života.(26.1.2004)

 • LiVentura
  ****

  Milý a nenásilný seriál o jednom kanadském jízdním policistovi a jeho psu, kteří spolupracují v mnoha krimiepizodách.....(10.12.2006)

 • Ampi
  ****

  Směr Jih aka Kanadský jízdní policista v Chicagu!;-)(2.12.2009)

 • predators
  ****

  Náhoda tomu chtěla a nyní jsem narazil na tento seriál, který jsem před patnácti! lety doslova žral. Po Beverly Hills to byla kýžená změna a pamatuji se, že jsem se na nerozlučnou dvojici psíka a policisty těšil. Nyní už se na něj znovu nepodívám, ale jen z důvodu nedostatku času. Proto z nostalgie...75%(31.7.2009)

 • klerik
  ****

  Srdcovka, ktorá ma napriek svojej naivite a limonádovosti vždy dokáže pobaviť...(7.1.2007)

 • d-corso
  ****

  S odchodem "pravého" Raye ztratila série dech a sklouzla hluboko pod vysoce nastavenou laťku-tvůrci si bohužel nedokázali říct "dost" v pravou chvíli. Ale jinak mám pro Směr jih jen samá pozitiva.(14.12.2006)

 • anderson
  *****

  Na začiatok trochu klišé: tiež dávam absolutórium len epizódam s MARCIANom. --- V roku 1996 nás na Slovensku začal svojou najsledovanejšou stanicou (raz ju dokonca ktorýsi pomätený prieskum vyhodnotil ako najsledovanejšiu na svete) oblažovať mediálny magnát RUSKO. I sledoval som teda ako zákon káže :-) a nestačil som otvárať oči. Oproti (vtedy už 2- ročnej) NOVE to bol fakt "posun". Lenže potom prišiel DUE SOUTH s dokonalým českým dabingom dua SVOBODA - KVASNIČKA a "bylo vymalováno". Na Slovensku sme gentlemana "konstábla" FRASERA poznali dlho pred jeho českou - nováckou - premiérou. Potom prišli "chudá léta" keď JOJ-ka tento kult - poviem narovinu - skurvila odporným slovenským dabingom a už som nedúfal, že niekedy uvidím DIEFENBAKERA v takej podobe ako som si ho pamätal. Od júla 2006 sa ale chicagská dvojka vrátila na NOVU. Ďakujem. Apropo PAUL HAGGIS. Práve vtedy som si jeho meno všimol (on totiž DUE SOUTH vymyslel), a hoci CRASH ma nijak extra nenadchol, myslím, že tento chlapík má scenáristický talent. Technická poznámka: Jediné čo musím NOVE vytknúť je príšerne zašumený český dabing (vysielajú to v duále), ktorý by sa patrilo digitálne remastrovať. Žeby nám neprial ani zub času ? (9.8.2006)(9.8.2006)

 • ARI50
  ***

  Skvěly zimní seriál se suprovým psem, skvělým hercem a super díly oliznout očuchat a najít povedené hodně.(12.10.2018)

 • moviesfan
  ***

  Seriál mě celkem bavil. V žádném případě nezklamal, spíše potěšil.(16.1.2011)

 • MoiJe
  ***

  Je to... milé. Takže sa na to príjemne pozerá, ale sledovať pravidelne musí byť asi už nuda... V každom prípade musím obdivovať, že z hlavného hrdinu spolu s príjemným a poctivým gentelmanským chlapíkom neurobili aj totálneho mumáka...(27.8.2006)

 • Dale
  ****

  Prvá séria bola jednoznačne za päť. Fraser sa stal mojou najoubľúbenejšou filmovou postavou. Akoby ani nebol z tohto sveta, slušný, milý, čestný. Keď sú na ďalekom severe Kanady všetci takí, asi sa tam presťahujem.(11.5.2004)

 • mysiak
  **

  Kultový seriál, ktorý proste treba vidieť...čo treba viacej dodať?(17.9.2008)

 • IllIlIlIIl
  **

  ...když ta jeho červená uniforma byla tak komická....(28.11.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 5