poster

Všechno je jinak (TV seriál)

 • angličtina

  Back to Square One

  (festivalový název)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2019, 1 h 12 min (Minutáž: 12 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Perfo
  *****

  U vás všech, co tenhle seriál negativně hodnotíte mi je uplně jasný, že jste nikdy nepracovali v reklamně, nebo v kreativě v českých podmínkách. Ten seriál naprosto PŘESNĚ reflektuje absurdní, nesmyslné, šílené, bizarní a stupidní nápady a požadavky klientů, kteří si myslí, že se z hovna dá udělat zlatá cihla. Velmi trefně ukazuje šéfa, který už ví jak to chodí a je něco jako vyšší bytost. A VY jste pak ti, co mezi těmi mlýnskými kameny musíte něco vymyslet, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. RESPEKT všem, kdo tohle všechno dokážou vydržet, nezcvoknout se, nebo někoho v afektu nezabít.(19.4.2019)

 • TomasRichtr
  **

  Velmi zajímavý námět totálně zabitý nenápaditým scénářem. I když se sebevíc snažíte naladit na "ujetý" styl seriálu, tak tomu prostě nevěříte ani slovo. Navzdory velmi dobrým hercům se jedná o pěknej průser, z námětu toho šlo vyvařit o 300% víc (a tím nemyslím stopáží). Žváček zřejmě po úspěšných Kobrách a užovkách přišel Modrým kódem o veškerou soudnost (ale zas se mu nemůžeme divit).(25.5.2019)

 • SuzieS
  *

  scenaristicky naprosto odbyte. Hloupe dialogy, nulovy humor. K tomu kopa naprosto ocividnych chyb, u kterych si clovek proste rekne, ze ti, co to tvorily, tak je to vubec nebavilo. Me to v ten moment taky naprosto prestalo bavit. Napriklad: Pri toceni reklamy macha fotakem tak, ze takovy zaber by byl tak roztreseny, ze by z toho nepouzil absolutne nic, navic na nem ma teleobjektiv, pritom stoji metr a pul od hercu. Pri telefonovani ma do mobilu zapojene sluchatka s mikrofonem, ale nemluvi do onoho mikrofonu, misto toho ten mobil drzi u pusy jak dement. A to jsem na zacatku druheho dilu.(20.4.2019)

 • zette
  **

  Vlastne je to strasna blbost, ktera i pres kratkou stopaz umi nudit. Ale Hadek to hraje super a postava Tause je genialni. Takze nakonec to zase takovy pruser neni.(19.5.2019)

 • filmmovier
  ***

  Dva díly jsou naprosto nekoukatelné (první a tuším třetí), zybtek je na hranici průměru nebo lehce nad ním. Herecké výkony jsou samozřejmě skvělé, vtipy fungují jen částečně, jednotlivé epizody jsou ale ve výsledku docela fajn, protože výchozí úkoly jsou zábavně absurdní. "Tak co jsi se z projektu naučil, Králi?" Šest dílů fakt stačí, pokračování netřeba. Všechno je jinak je skutečně nesmírně zvláštní seriál, ale ve výsledku to fakt jde a hodně tomu napomáhá ta miniaturní stopáž, díky které to parádně uteče. 65%.(6.5.2019)