• astraal

Blonďatá prsatá ženská oděná do dvou proužků kůže pobíhajíc po džungli si víc než odpad nezaslouží. Navíc když přihlédnu k jejímu Pameloidnímu vzhledu a tedy teorii že heterosexuálnímu muži se žena jako Pamela líbit nemůže jen utvrzuje moje hodnocení. (I když jsou její prsa souměrnější a obličej přirozenější ve srovnání s Pamelou)(26.11.2009)

Jeden herec a jedna herečka z Pobřežní hlídky se sešli v seriálu, natočeného dle celkem kultovního afrického dobrodružství. S tím původním filmem to moc společného nemá a celkově je to hrozně hloupý seriál, na který se dá koukat jako na těžkou kuriozitu, ale co naplat, dávám tři hvězdy za Ginu Lee Nolin protože ta ženská má drajf.(28.5.2017)

• NinadeL

Po seriálu Sheena: Queen of the Jungle (1955) a filmu Sheena (1984) zatím poslední verze story o ženském Tarzanovi. Do projektu šel zejména Steven L. Sears, který byl do té doby výraznou osobností seriálu Xena. Jinak typický seriál, který se právě na vlně Xeny svezl a po kompaktní první sérii se dočkal už jen pár dílů v sérii druhé. Osobně jsem se těšila víc na hostování star typu Alex Tydings, ale Gena Lee Nolin zkrátka zázraky nepředvedla.(25.2.2011)

• Mara12

Motto tohohle seriálu je minimalizmus a o garderobě hlavní hrdinky to platí minimálně 2krát. Hlavní postava Sheena se mění v kočku, chrání všechno živé v jungli, a přitom si ještě stihne střihnout velmi cudně ztvárněný románek s chabou imitací na Alaina Quatermaina. Myslím, že jsem vystihla děj všech třiceti pěti epizod. Víc se tam toho vážně neděje (až na to věčné pohazování blonďatou kšticí).(24.4.2011)

• tron

Ach jaj. V rutinných seriáloch, ako je tento, je kľúčové obsadenie titulnej postavy. Pretože ak nie je čo najuniverzálnejšie/resp. také charizmatické, ako sa len dá, samo osebe odpíše z daní množstvo potenciálnych divákov. Sheena je nudná a nezaujímavá blondína, večne sa po afrických stepiach premávajúca vždy perfektne nalíčená, učesaná a v skromnom ale čistulinkom oblečení.(21.4.2007)

• - Legendární film 80. let Sheena o africké královně s Tanyou Roberts přiměl filmaře natočit tento seriál, který na film volně navazuje. (HappySmile)

• - Seriál sám sebe nebral příliš vážně, proto bylo možné, aby zlodějka Elena (Alexandra Tydings) označila Sheenu za Jungle Jane a Matta Cuttera za Indiana Jerka. (NinadeL)

• - Alexandra Tydings na Xena Conu v Pasadeně 2001 vzpomínala na natáčení Sheeny zejména jako na velmi odlišnou práci, protože nenosila paruku, měla na sobě skutečné oblečení a především opakovaně natáčela scénu s kobrou, která na ni útočila za plexisklem. (NinadeL)