Bedna - Série 2 (1994) (série)

To Be a Somebody, Pt. 3 (S02E03)

(epizoda)

Mr.Apache

Z hlediska kinematografie a popkultury naprosto vizionářská záležitost. Jestli chcete vědět, odkud se vlastně vzal dr. House nebo některé nápady pro scénáře k Nolanovým Batmanům, pusťte si tenhle trojdíl Crackera. Obstojí samostatně, dá se najít na ulozto a české titulky k němu taky není velký problém splašit. Garantuju úplnou spokojenost. Pro fanoušky Carlyla nebo Coltrana jednoznačně povinnost. A hraje v tom taky Doctor Who. I po těch letech absolutně skvělé! ()

fabecc1222

Hodně zajímavé vyvrcholení tohoto trojdílu. Vlastně první případ, který skončí vesměs veskrze negativně a depresivně. Ano, pachatel je dopaden, ale myslím, že jeho činy se budou přenášet i do dalších dílů, protože teda s dějem a postavami zametl pořádně. Carlyle v třetím díle už je regulérní psycho, zajímavé napojení na fotbalovou katastrofu. Dneska už je ten odstup přecijen větší, ale tehdy to asi stále dost rezonovalo. No, té novinářky mi vlastně ani líto nebylo. Na tomhle případu jsme zatím asi nejvíc viděli některé lidské chyby a nedostatky i v řadách policie. ()