Airwolf (TV seriál)

• slovenský

Airwolf

Akční / Dobrodružný

USA, 1984, 56x43 min

Jan-Michael Vincent, Alex Cord, Ernest Borgnine, Jan Tříska, David Hemmings, Tovah Feldshuh, P. J. Soles, Chad Allen, Professor Toru Tanaka, Charles Cyphers, Barry Van Dyke, Grand L. Bush, Karla Chadimová, René Assa, Anne Lockhart, Scott Hylands, Camilla Sparv, BarBara Luna, Tia Carrere, David Graf, Eric Braeden, Tracey Walter, Chelsea Field, Timothy Carey, James Whitmore Jr., Ina Balin, John Vernon, Aki Aleong, Joseph Campanella, Julia Nickson, Laraine Day, James Shigeta, Doug McClure, Anne Helm, Ken Olandt, Belinda Bauer, David Spielberg, Diane McBain, Angela Cartwright, Tina Chen, Christopher Kriesa, Ed Crick, Leslie Scarborough, Philip Paley, George Cheung, Don Gordon, John Ericson, Michele Scarabelli, Peter Brown, Christopher Stone, Peggy McCay, John Aniston, Len Lesser, Leann Hunley, James Kidnie, Gregory Walcott, Philip Bruns, Roger Rose, Thomas Rosales Jr., Asher Brauner, Roland Harrah III, Deborah Richter, Joe Verroca, Ken Curtis, Lance LeGault, Lola Albright, Del Zamora, Ivan Bonar, Robin Riker, Jane Merrow, Sab Shimono, Cesare Danova, Mills Watson, Gregory Sierra, Arte Johnson, Casey Sander, David Gautreaux, Perry Lopez, Gina Gallego, Raymond St. Jacques, Henry Darrow, Michael D. Roberts, John Davis Chandler, Joseph Ruskin, H.M. Wynant, Irene Tsu, Rick Jason, Barbara Howard, Robert Ito, Lindsay Price, Grainger Hines, Robert F. Simon, Robert Viharo, Kathy Shower, Allan Miller, John Dennis Johnston, William Bryant, William Mims, Rebecca Perle, Charles Robinson, Tom Simcox, Mike Moroff, Robert F. Hoy, Eve McVeagh, Frank Marth, Peter Mamakos, Arthur Rosenberg, Robert Hogan, Milt Kogan, Ben Hammer, Dee Dee Rescher, Kim Kondrashoff, Jonna Lee, Fred Lerner, David Rowlands, Jill Whitlow, Paul Tuerpe, Rafael Campos, John Medici, Michael Crabtree, Joe Unger, Victor Mohica, Isa Jank, John Furlong, Kathleen O'Malley, Craig Littler, G. Gordon Liddy, Sam Melville, Emily Banks, Nick Dimitri, Catherine Hickland, Jean Bruce Scott, Taylor Lacher, Lenore Kasdorf, Arsenio 'Sonny' Trinidad, Jack Rader, Victor Warren, Frank Pesce, Valentin de Vargas, James Ingersoll, Dick Durock, Alan Stock, Luis Contreras, Hugh Gillin, F. William Parker, J.W. Smith, Bruce Cervi, Wayne Heffley, Allan Graf, Barrie Ingham, Aline Towne, Lillian Lehman, Johnny Haymer, Jack Hogan, Cliff Carnell, Beulah Quo, Murray MacLeod, Marilyn Tokuda, Hank Garrett, Raymond Mayo, Jorge Cervera Jr., Andrew Kavadas, Gary Jones, Christina Hart, Paul Carr, Hank Brandt, Javier Grajeda, Robin Dearden, Elyssa Davalos, Robert Totten, Tony O'Dell, Donald Hotton, Eldon Quick, Corinne Camacho, Nate Esformes, Lewis Van Bergen, Reid Smith, George Gonzales, Sandy Kenyon, Michael Masters, Gary Riley, Pat Delaney, Rod McCary, Jason Bernard, William Wintersole, Brendon Boone, Tomás Goros, Jeb Stuart Adams, Fred Holliday, William Cort, Tony Epper, Albert Paulsen, Berlinda Tolbert, Martin E. Brooks, Titos Vandis, Penny Santon, David Dunard, Charles Howerton, Michael Keep, Robert Pierce, John Sanderford, Patrick Wright, Phil Rubenstein, Jim Malinda, James A. Watson Jr., Nancy Bleier, Amapola Del Vando, Philip Abbott, Guich Koock, Conroy Gedeon, Warren Munson, Lester Fletcher, Barbara Cason, Randi Brooks, John Brandon, Alan Woolf, Herb Armstrong, Nancy Linari, Ryan MacDonald, Misty Rowe, Julio Medina, Dave Morick, Michael Preston, Harvey Jason, Tom Hodges, Ed McCready, Len Birman, Vince Howard, Beau Dremann, Jeff MacKay, Mayf Nutter, Louise Lewis

Komentáře uživatelů k TV seriálu (65)

Kdy by nebylo seriálu o speciálním vrtulníku Airwolf, asi by jsme neznali seriály Medicopter 117 a Helicops. Airwolf, dnes už dávno zapomenutý seriál o super vrtulníku vypadající tvarově a barevně jako kosatka, dokonce i zvuk vydávala podobný. Ne nadarmo se jí říkalo Černá dáma se všemi těmi kanóny, raketami a pancířem. Seriál Airwolf patří do starých dobrých klasik, jako je Knight Rider (z roku 1982).(22.8.2008)

• Gemini

Seriál ze stejné rodiny jako Knight Rider nebo v devadesátých letech Zmije a mnohé další seriály, dnes navíc už znatelně přešlý dobou. Ale když je vám tak deset, dvanáct let, koukat se na to dá.(21.5.2003)

• movie

Trapas. Ale ten hlavní hudební motiv je nezapomenutelný!(24.5.2003)

• CheGuevara

A celý seriál se splasknul do jedné kratičké znělky, což ovšem není žádná škoda.(22.12.2007)

Airwolf sa pre mňa stal skoro rovnakým symbolom ako Kitt, takže tu neni o čom. 70%.(8.3.2006)

• Kaka

Legenda, která je přesně tak hloupoučká a naivní jako tehdejší 80. roky. Tedy spoustu lacláčů, trvalé a sebezáchova žádná. Pro malého kluka fanouška letectví ale pár dílů určitě zázižkových. Funguje to podobně jako třeba u aut Knigt Rider. Fascinace z něčeho, co reálně neexistuje a pořád si tak moc přejeme aby jo.(12.7.2015)

Jako malý jsem se na každý díl těšil jako na smilování. Skvělá hudební znělka a NEJLEPŠÍ vrtulník své doby, který měl už v 84-tém roce nitro.(1.3.2007)

• Niktorius

Letecká variace na Knight Ridera ve které má vrtulník větší herecký talent, než všichni "herci" dohromady.(29.8.2007)

• Davies182

Je tomu dávno, co jsem viděl pár dílů. Sice se tomu nedal upřít sexy akční nádech a střih, ale i tak šlo o hodně podprůměrný televizní seriál, na kterém se nejvíce vyjímala právě jenom asi ta helikoptéra...(12.6.2009)

Za mě se jedná o to lepší z amer.akční produkce, co k nám přes oceán dorazilo, excelentně ozvučeno a ty stroje..:-)(24.7.2008)

Ten vrtulník je boží.(29.3.2009)

Bezpochyby blbosť, ktorú dohrýzol čas, ale zároveň aj klasika môjho detstva.(27.6.2012)

• Visáč

Legendárny škaredák Borgnine v low-tech seriáli s nezabudnuteľnou úvodnou zvučkou. Komické, ale akčné.(15.8.2006)

Strávil jsem s tímhle seriálem nezapomenutelné chvilky (i když je to v podstatě blbost). A ta znělka! http://www.youtube.com/watch?v=nr_CJL1YQRc&feature=related(3.12.2011)

Kde jsou ty casy, kdy jsem se nemohl dockat, az bude v TV Airwolf, Zmije nebo A-Team....(7.11.2007)

• type_B

Po pravdě teď nevím, jestli to bylo v seriálu, nebo v pilotním filmu, kde hlavní hrdina hraje takovou srdceryvnou árii na cello u jezera. Ano, přilítne k němu nějaký vorel nebo co to bylo za ptáka. Tak za to je ta hvězdička... Neviděl jsem to už roky, ale tu scénu si pořád pamatuju. Asi kvůli tomu, jak velký kýč to je.(19.10.2008)

• TommyLeeJape

Jednu hvězdu za nostalgické vzpomínky (jako malej sem ten vrtulník miloval) a druhou hvězdu za znělku, která je bohužel lepší než seriál samotný.(31.8.2010)

• Derek

jedna hviezda za vynikajucu ustrednu znelku a druha z nostalgie...(19.4.2013)

Opet dalsi nostalgie mych detskych let. Onu ustredni melodii znam dodnes nazpamet.(15.11.2009)

• ilemas

Viděl jsem pár dílů kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety. Na seriál jsem se díval hlavně kvůli vrtulníku, což byla tehdy moje slabost, ale pak jsem to nějak přestal sledovat. Dál to bylo pořád stejné, v hlavní roli vrtulník.(30.1.2011)

Rovnaká osnova ako pri KNIGHT RIDER. Kultová televízna klasika, ktorá by mohla skúsiť moderný kabát s podmienkou, aby to neskončilo ako KNIGHT RIDER z roku 2008.(21.11.2010)

<< předchozí 1 2 3 4