Charlieho andílci

USA, (1976–1981), 93 h 51 min (Minutáž: 47–104 min)

Jaclyn Smith, David Doyle, Kate Jackson, Farrah Fawcett, Cheryl Ladd, Shelley Hack, Tanya Roberts, John Forsythe, David Hedison, Sid Haig, Charles Cyphers (více)

Série(5) / Epizody(109)

Dnes již klasický seriál ze 70. let 20. století je příběhem bývalých policistek Jill, Sabriny a Kelly, jež zastávaly poněkud podřadné funkce jako telefonní operátorky a pracovnice podatelny. Tajemný milionář Charles Townsend je z této neprspektivní kariéry "vyreklamoval", spolu se svým přítelem Johnem Bosleym otevřel vlastní vyšetřovací agenturu a najal si tyto tři nádherné dámy - agentky, aby je vysílal na smrtelně nebezpečné mise k řešení těch nejzapeklitějších případů. (Paity)

Carol Pifková

Aj keď je to starý seriál ako mladšia som ho veľmi rada pozerávala. Ťažko porovnávať, kedže vtedy bola iná doba a tie efekty nestáli v tomto seriály za nič. Prišlo mi to smiešne tie ich bitky, a zbrane a bla bla to priznávam ale aj tak som mala vždy nastavené upozornenie keď to išlo v telke. Slabšie 3* ()

Gemini

Ve své době musely být andělské kočičky nehorázně populární...každý je znal - feministky buď šílely z toho jak se mužům lascivně nabízejí nebo je obdivovaly jako hrdinky, které to těm mužům zase natřou. A chlapi...no, není těžké přitlouct je k obrazovce, když se tam producírují takové...takové:) Vzpomeňte na Baywatch:P Je až neuvěřitelné jak populární se tenhle seriál během svojí poměrně krátké existence stal, a ještě neuvěřitelnější je, že je tak populární i dnes. A to kromě ženských půvabů (dnes už čirá nostalgie, i když Cheryl Laddová stále má co nabídnout;)) oplýval jenom dobře zapamatovatelnou znělkou, o kvalitách scénáře je lepší nemluvit. ()

Mr.Apache

Kultovní seriál mého dětství. Bylo mi deset a miloval jsem to. Každý čtvrtek večer jsem spěchal k TV a přepínal na "poláka". Už úvodní titulky, pod kterými běžel sestřih dramatických scén, mě přiváděly do tranzu. Ty tři holky mě dostávaly, byl jsem jejich fanda #1. Jakmile to ale zabalila Farrah Fawcett, klesl můj zájem na nulu. Už to prostě nebylo ono. Zajímalo by mě, jak by Andílci obstáli v mých očích dnes, po téměř třiceti letech. Bohužel, je to jeden z těch mála slavných seriálů, které dosud žádná z našich televizí nezakoupila. ()

Melies

4 / 10 Navonok krehké slečny s dokonalými postavami, no v prípade núdze schopné podávať nadľudské výkony (nemyslím v posteli, úchyláci!) a dokonca aj zapojiť šedú kôru mozgovú - klasická kombinácia, z ktorej mi normálne nabehnú vyrážky, teraz mi však až tak nevadila. Celé je to totiž tak nadnesené, že sa to jednoducho nedá brať vážne - a tým pádom sa na to nemôžete ani vážne hnevať. Jednoducho, typický limonádový seriál zo sedemdesiatych rokov. ()

NinadeL

Ale mám radost, že na AXN Crime to běží s titulkama, takže při přepínání nemusím umírat u těch hlášek s novým dabingem. ()

C0r0ner

Remakové filmy vyloženě nesnáším. Původní seriál sice není žádný zázrak, ale ve srovnání s tím, co z toho vzniklo, musím trochu nadhodnotit. Ve své době to musela být vážně paráda, dnes je to spíš komediální přehlídka nostalgie a nevkusu. Ale je to jednoduchá, nenáročná zábava, která se na vypnutí mozku hodí skvěle. 50% ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 34. ročník (za rok) 1976 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Farrah Fawcett, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 35. ročník 1977 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 36. ročník 1978 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 37. ročník 1979 - Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Doyle ()

Paity

Původní seriál o trojici dívek, která umí skákat, kopat, jezdit ve všem možném a ještě je sexy. Co víc si přát, když nejste zrovna náročný divák. ()

thunnus

Snesitelný seriál s třemi přitažlivými slečnami. Neočekával jsem nic , a tak mě ničím nezklamal, spíš občas trochu potěšil. ()

MickeyStuma

Klasický krimi seriál, kde tři pohledné dámy řeší různé zločiny, na které je upozorňuje tajemný Charlie. Ten s nimi komunikuje pouze po rádiu, takže ho nikdy žádná z nich neviděla. Originální námět především pro ženskou diváckou část. Příběhy jsou různorodé a nenáročné. Bohužel tu hodně zestárly speciální efekty a ony dámské souboje, přestřelky a honičky. Při dnešním pohledu jejich naivita doslova vyzařuje a budí úsměv. Na 70. léta je seriál však povedený a není divu, že se k němu filmaři dnes vrátili. Je to takové ocenění, které si jistojistě zaslouží. ()

blondboss

Pri sledovaní tohto seriálu musí človeka nakopnúť riadna dávka nostalgie a treba povedať, že v tých časoch to podľa mňa bol jeden z najsexi seriálov vôbec. Prakticky všetky herečky v postavách Charlieho anjelov boli neskutočné krásky a to tomuto seriálu dodalo značnú popularitu. Obsahovo jednotlivé diely boli klasicky vyskladané, niektoré lepšie, niektoré horšie a v zásade podliehali klišé onej doby. Každopádne ale ako oddychovka to určite funguje. 60 % ()

cubiczech

americky serial z doby, kdy se tohle vsem libilo.... lehci nadech feminismu (proti tomu samozrejme nic nemam), americanum blizka zlocinecka cinnost... ale to vsechno me nejak nebavilo.. asi tim., ze nejsem american :-) ()

stado

Ale jo. Dá se na to dívat hlavně kvůli třem slečnám v hlavních rolích. Příběhy nic moc, ale jako oddychovka bez přemýšlení to svůj účel splní. ()

Lockeroom

V podstatě novátorský seriál. Děj má spád a vtip, ale jde hlavně o ty holky. Myslím, že ženy byly nejvíce sexy na přelomu 70tých a 80tých let. Mezi přitažlivostí a elegancí např. Jaclyn Smith a Cameron Diaz v sexy oblečcích je rozdíl jako Mezi Mount Everestem a hromadou hlíny .... ()

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

05.01.2021

Aktualizace 5.1.2021 20:30: Život občas píše bizarnější zvraty, než kdejaký scénář k filmu. Tento je bohužel ale spíše velmi smutný. Po včerejším vyjádření hereččina zástupce Mika Pingela, jenž… (více)