Kedysi dávno posadil tým vedený Jimom Phelpsom za mreže psychopatického vedca pracujúceho pre IMF. Ten sa teraz začína mstiť. Zabíja členov bývalého týmu, ktorý ho dostal do väzenia, a snaží sa z vrážd obviniť Jima. Používa pritom masky IMF. Terajší tým musí zistiť, ako dokáže zabíjať ľudí, keď sedí vo väzení, zachrániť zostávajúcich členov bývalého týmu a očistiť Jimovo meno. (ČSFD)

Wacoslav1

Tohle je opět kapku osobní. Je zde další výborný a kouzelně vyšinutý padouch, který byl kdysi členem IMF a teď jde proti našemu týmu s použitím jejich vlastních zbraní proti nim. Jim je tu očerněn a jeho nadřízení ho mají za zločince a tak musí s pomocí svého týmu očistit své jméno a postarat se o to, aby se ten šílený záporák definitivně zbláznil, ale to tak aby už byl maximálně nebezpečný už jenom sám sobě a to se v samotném závěru podaří víc než dokonale. Můj druhý nejoblíbenější díl z celého tohoto seriálu a opět zaslouženě udělený plný počet i když ano přiznávám, pekelníci mě bavili ještě o špetku víc.95% ()