honajz2

Škoda, že to v závěru nedává moc smysl, protože jinak by to byla první epizoda na plný počet hvězd. Tady mi to totiž přišlo hodně atmosférické a napínavé, protože se Šestka konečně dostane víc z ostrova a zároveň se tu tak děj konečně nějak víc posune dopředu. Že je to celé další podraz je víc než očekávatelné, takže jsem s tímhle ani neměl problém, ale to naprosté vylidnění a zároveň lusknutím prstu opětovné zalidnění ostrova jsem vůbec nepobral a čím dál tím víc mám pocit, že ti obyvatelé ostrova asi nejsou tak úplně skuteční... Ale třeba to k tomu časem dospěje a já vše pak přehodnotím. Tahle epizoda si mě ale přes to všechno dost získala, na rozdíl od té slabé minulé, takže s Prisonerem určitě ještě budu pokračovat. Silné 4* ()

majo25

Habaďúra je očakávaná, ale také množstvo logických chýb, a to aj na samotný seriál, ani nie. Vyľudnenie osady lusknutím prsta, akoby celá osada bola len kvôli hl. hrdinovi. Zaujímavý je aspoň spôsob úteku a to, že teraz vieme, kde ostrov leží (niekde pri Gibraltáre) a že podľa leteckého prieskumu je diaľnicou spojený s pevninou. ()