poster

Fantasy Island

 • USA

  Fantasy Island

 • Slovensko

  Fantasy Island

 • Velká Británie

  Fantasy Island

 • Austrálie

  Fantasy Island

Thriller / Horor

USA, 2020, 109 min

Komentáře uživatelů k filmu (18)

 • Riddick77
  *

  Jeff Wadlow potvrdil pověst tvůrce, jenž horory a thrillery prostě neumí. Na jeho obranu nutno přiznat, že měl k ruce vykastrovaný scénář, podprůměrné herce, žánru nedopovídající rating a hrozivě poddimenzovaný rozpočet (7 milionů dolarů). Zcela vážně jsem si chvílemi říkal, že mě někdo unesl, odvezl na Fantasy Island a sledováním promítaného filmu mě nutí prožívat si moji nejhorší noční můru. Největší obětí tak bezpochyby je platící divák.(13.2.2020)

 • MrHlad
  *

  Neuvěřitelně pitomá věc o ostrovu, který plní přání, ale dělá z nich noční můry. V tom, jak by to celé mělo fungovat, neměli evidentně jasno ani tvůrci a vzhledem k tomu, že režisér Jeff Wadlow nedokáže vymyslet jedinou funkční lekačku a práci s atmosférou zvládá ještě hůř, je výsledkem naprosto tristní a až směšná podívaná. Nebrat.(13.2.2020)

 • johnn333
  *

  Proč raději neudělali hranou předělávku toho dokumentu o Fyre festivalu?(14.2.2020)

 • mchnk
  *

  Ani ty kočičky nebyly nic moc...vážně blbost. [Kino Citadela - Litvínov](15.2.2020)

 • Stanislaus
  **

  Jednoho blíže neurčeného dne se na schodišti srazila trojice scenáristů s třemi naprosto rozlišnými scénáři, což mělo za vinu smíchání všech listů dohromady, nikdo z nich se však neobtěžoval s nápravou této nehody, a tímto způsobem dost možná vznikl podklad pro Fantasy Island. Divák téměř celou dobu stopáže vlastně vůbec neví, na co se dívá. Nemám nic proti žánrovým mišmašům, nicméně v tomto případě si nejsem úplně jistý tím, jestli šlo o původní záměr. Samotný námět s ostrovem plnícím přání (za velkou cenu) nebyl úplně špatný, celé to však ztroskotalo na zpracování a divně napsaných postavách - na druhou stranu ale oceňuji ne úplně předvídatelnou identitu hlavního záporáka. Dokonce ani hororová linie nefungovala tak, jak by měla - pokud by se film nesl v duchu jeskynních scén, určitě by více splňoval žánrová očekávání. Ve výsledku tak jde o nemalé zklamání a promarněný potenciál zároveň.(13.2.2020)

 • Langy10
  *

  Ja nechapu, co je to za obdobi filmovych HOVEN! Prvnich cca 30-40 min to vypadalona libovej, i kdyz trochu predvidatelny film. Ke konci napříč zbytek celyho filmu se z toho stala takova mrdka, ze mi to snad dela nekdo naschval. Kdybych mel ja prani z fantasy island, tak bych prosil vratit penize za kino. 15% za Peňu(14.2.2020)

 • Havaj8
  **

  Překvapilo mě, že ani v našem, jednom v nejnavštěvovanějším jednosálovým kině, na premiéru, nebylo potřebnejch 5 lidí k promítání. Zašel jsem jindy a ani to nebyl úplně zázrak. Ale asi to má svý opodstatnění. Ten film si prakticky dělal co chtěl. A na tom to celý bylo postavený, ostrov, kterej vám splní všechny vaše sny. Slušná jízda hned od začátku, než to začali přehánět víc a víc. A na konci nebylo pořádně jasný, čí vlastně sen se to prožívá. Dokud nám to samozřejmě jako blbcům neřeknou, jinak by to bylo bez šance. Člověk, kterej to má na salámu, a šel do kina na multižánr, od kterýho nic nečeká, mohl bejt spokojenej. Mě do toho tak zamotali, že už mě nevymotali. A to je pro mě chyba. Možná při dalším vidění, ale chci to vůbec vidět znova. První letošní kino zklamání.(18.2.2020)

 • majo0007
  odpad!

  Po vzhliadnutí zostanete v nemom úžase tak ako herci v závere filmu...(16.2.2020)

 • Miseet
  *

  Toto se opravdu nepovedlo.(19.2.2020)

 • PodPantlofak
  odpad!

  Nedokážu napsat ani jednu pozitivní věc. Tudíž hodnotím jako ODPAD.(20.2.2020)

 • jefff
  ***

  Bylo by to milé béčko, kdyby nebyl konec tak moc debilní a kdyby scénář nekulhal. Paňa ale bavil a myšlenka převzatá s letitého seriálu zajímavá. Na jedno zhlédnutí dobré, ale nic víc.(17.2.2020)

 • happyviky
  ***

  Musím říct, že do prvních asi 45ti minut jsem byla z filmu opravdu nadšená. Skvělé obsazení, výborný námět a příjemné prostředí (ostrov byl opravdu kouzelný). Poté však nastal zvrat. Film jsem pomalu nestíhala pobírat, námět se lehce zvrtl, a už to rozhodně nebylo tak kvalitní, jako ta za mě skvělá první polovina. Za mě průměrný film, který stačí vidět jednou, ale zároveň oddychovka, u které se člověk i párkrát zasměje 🌞(17.2.2020)

 • adam9
  *

  Na Fantasy Island se skutečně nenajde jediné větší pozitivum. Nefunguje příběh, nefungují vtipy, celé to vůbec nedává smysl a herci, respektive postavy - jejich jednoduché motivace a neuvěřitelně hloupé a nepochopené chování - jsou k smíchu. Více v ext. recenzi.(15.2.2020)

 • zdenzo
  ****

  Docela překvapení. Moderní pojetí Džina z lahve. Pokud to bereme z pohledu béčka, tak velmi slušné. Baví bratrská dvojice i příběh do doby než se začne vysvětlovat důvod fungování ostrova a směřuje se k předvídatelnému konci. Je to netradiční vybíječka velmi dobře obsazená. Konec zákonitě musí jít z kopce, jinak to u béček nejde. 3,7*(14.2.2020)

 • Agonie
  odpad!

  Tři začátečnické rady pro tvorbu hororového (či jakékoliv žánru, kde má být napětí): 1.) neobsazujte Peñu jako hlavní postavu; 2.) neobsazujte Peñu jako kohokoliv; 3.) mějte nápad, co chcete točit - klišé nejsou nápad. Okay?(16.2.2020)

 • Mates_
  *

  Film byl naprostá kravina. Do kina jsem šel bez očekávání s partou kamarádů, ale i tak to prostě nešlo. Nic nefungovalo. Scénář by I můj hloupý bratr napsal líp. Mělo to poměrně dobrý potencial a začátek vypadal docela zajímavě. Postupně velice rychle upadlo veškeré napětí a z filmu se stala naprostá pitomina. 1 hvězdička za začátek a za poměrně hezké holky.(16.2.2020)

 • geek.ondra
  *

  Ze zajímavého námětu se vyklubal jeden z největších failů roku(16.2.2020)

 • Patrix000
  *****

  Dobrý napinavý film plný zvratů.(14.2.2020)