• Austrálie

Thriller / Horor

USA, 2020, 109 min

• Langy10

Ja nechapu, co je to za obdobi filmovych HOVEN! Prvnich cca 30-40 min to vypadalona libovej, i kdyz trochu predvidatelny film. Ke konci napříč zbytek celyho filmu se z toho stala takova mrdka, ze mi to snad dela nekdo naschval. Kdybych mel ja prani z fantasy island, tak bych prosil vratit penize za kino. 15% za Peňu(14.2.2020)

• MrHlad

Neuvěřitelně pitomá věc o ostrovu, který plní přání, ale dělá z nich noční můry. V tom, jak by to celé mělo fungovat, neměli evidentně jasno ani tvůrci a vzhledem k tomu, že režisér Jeff Wadlow nedokáže vymyslet jedinou funkční lekačku a práci s atmosférou zvládá ještě hůř, je výsledkem naprosto tristní a až směšná podívaná. Nebrat.(13.2.2020)

• Stanislaus

Jednoho blíže neurčeného dne se na schodišti srazila trojice scenáristů s třemi naprosto rozlišnými scénáři, což mělo za vinu smíchání všech listů dohromady, nikdo z nich se však neobtěžoval s nápravou této nehody, a tímto způsobem dost možná vznikl podklad pro Fantasy Island. Divák téměř celou dobu stopáže vlastně vůbec neví, na co se dívá. Nemám nic proti žánrovým mišmašům, nicméně v tomto případě si nejsem úplně jistý tím, jestli šlo o původní záměr. Samotný námět s ostrovem plnícím přání (za velkou cenu) nebyl úplně špatný, celé to však ztroskotalo na zpracování a divně napsaných postavách - na druhou stranu ale oceňuji ne úplně předvídatelnou identitu hlavního záporáka. Dokonce ani hororová linie nefungovala tak, jak by měla - pokud by se film nesl v duchu jeskynních scén, určitě by více splňoval žánrová očekávání. Ve výsledku tak jde o nemalé zklamání a promarněný potenciál zároveň.(13.2.2020)

Docela překvapení. Moderní pojetí Džina z lahve. Pokud to bereme z pohledu béčka, tak velmi slušné. Baví bratrská dvojice i příběh do doby než se začne vysvětlovat důvod fungování ostrova a směřuje se k předvídatelnému konci. Je to netradiční vybíječka velmi dobře obsazená. Konec zákonitě musí jít z kopce, jinak to u béček nejde. 3,7*(14.2.2020)

• Havaj8

Překvapilo mě, že ani v našem, jednom v nejnavštěvovanějším jednosálovým kině, na premiéru, nebylo potřebnejch 5 lidí k promítání. Zašel jsem jindy a ani to nebyl úplně zázrak. Ale asi to má svý opodstatnění. Ten film si prakticky dělal co chtěl. A na tom to celý bylo postavený, ostrov, kterej vám splní všechny vaše sny. Slušná jízda hned od začátku, než to začali přehánět víc a víc. A na konci nebylo pořádně jasný, čí vlastně sen se to prožívá. Dokud nám to samozřejmě jako blbcům neřeknou, jinak by to bylo bez šance. Člověk, kterej to má na salámu, a šel do kina na multižánr, od kterýho nic nečeká, mohl bejt spokojenej. Mě do toho tak zamotali, že už mě nevymotali. A to je pro mě chyba. Možná při dalším vidění, ale chci to vůbec vidět znova. První letošní kino zklamání.(18.2.2020)

• - Natáčalo sa v januári 2019 na Fidži. (Game90)