V roce 1998 se Jackie Chan rozhodl natočil dokument sám o sobě. Dokument nabízí shrnutí Jackieho kariéry, uvidíme výběr jeho hlavních filmů, nejlepší scény, scény u kterých se ošklivě zranil. Mluví o něm různé filmové hvězdy, například jeho velmi dobrý kamarád Sylvester Stallone. (Yardak)

Paity

Kolik těch story vlastně Jackie Chan natočil, to už snad nedokáže spočítat ani on sám. Opět další z řady filmů, ve kterém dělá neuvěřitelně šílené kaskadérské kousky, které snad vystačí na celý film bez většího děje. Zajímavá kombinace filmařiny. ()

Rominator

V dokumentu je možné vidět několik vteřinových záběrů z Jackieho první filmové role ze snímku Big and Little Wong Tin Bar. Podle Jackieho slov mu bylo teprve sedm let. Díky tomuto snímku vím, kde hledat Jackieho v Lady Kung Fu (1972), je možné ho vidět v hromadném souboji se svým "velkým bratrem" Sammo Hung Kam-Bo jeden proti přesile. Vzpomíná i na Pekingskou operu a náročné tréninky, které probíhaly od pěti hodin ráno do devíti večer. Zmíní se i o režisérovi Wei Lo a jeho způsobu natáčení filmů, které byly točené bez řádných příprav a s minimálním rozpočtem. Po úspěchu snímku Drunken Master (1978) Jackie věděl, že musí od studia Lo Wei Motion Picture Company a režiséra Wei Lo odejít, protože nebyl to pravé pro jeho filmovou kariéru. Jackie Chan prozradil, že má rád akci ale nesnáší násilí. Dokument je věnován památce mistra Yu Jim-Yuena, který byl jeho učitelem v Pekingské opeře. ()

victim42

Dokument čpí stylem devadesátých let. Vypravěč je nevtipný a nevynechal jedinou příležitost předvést svou neomalenost. Je ale důležitý, protože mluvící hlavy nedostaly ve střižně žádný řád, prostě jen mluví a jen a pouze vypravěč drží kousky v nějaké dějové linii. Vrcholem jsou prolínačky, kde se záběr točí kolem dokola. Mám moc rád Jackieho Chana a doporučuji přečíst si jeho životopis. Obstál by i jako beletrie, natolik je to zajímavé čtení. Dokument není informačně špatný, prostě jen nedůstojně zastaral. ()

mysiak

Jednoduchý dokument, ktorý ukazuje zážitky, zranenia, vzostup a veci, ktoré som doteraz o Jackie Chanovi nevedel... ()

Yardak

Jackie Chan mluví o své bohaté kariéře. Ukázky z prvních filmů, z mnoha scén při kterých se zranil, mluví o něm herecké hvězdy a jsou tam vybrány důležité filmy z Asie až po první americký snímek Rachot v Bronxu. Doporučuji pro milovníky Jackieho Chana. ()

• Dokument je věnován památce mistra Yu Jim-Yuena, učitele v Pekingské opeře, jehož žáky byli mimo jiné Jackie Chan, Yuen Biao a Sammo Hung, známí pod přezdívkou Tři bratři nebo Tři draci. (Rominator)