Policejní okrsek

(TV seriál)
Drama / Krimi / Thriller
USA, (2000–2004), 65 h 16 min (Minutáž: 44 min)

Craig T. Nelson, Roger Aaron Brown, Sean Patrick Thomas, Elizabeth Marvel, Lynne Thigpen, Jonathan LaPaglia, Christopher B. Duncan, (více)

Série(4) / Epizody(89)

Navzdory tomu, že má k dispozici více než 30 výkonných právních orgánů, je Washington DC místo s nejvyšší kriminalitou v USA. Proto si město najme Jacka Manniona, bývalého newyorského dopravního policistu, který prohlašuje, že s úspěchem dokáže srazit zločinnost na polovinu, pokud ovšem převezme post policejního ředitele. (oficiální text distributora)

Debreno

Keď to dávali, mal som to naozaj rád. Prvé diely možno neboli také kvalitné, ale neskôr sa to naštartovalo na veľmi príjemný seriál, ktorý nebol len o tom "chytiť zločinca." Celkom zaujímavá kamera, C.T. Nelson fantastický. ()

dalziel

Jeden z mála serialov čo com sledoval na našej verejnoprávnej STV1.No a podaj by nie keď si účtujú 4,50€ za mesiac. Zmetci. Preto dnes nemám problém radšej si zaplatiť nejaké to VOD-ko 🤣🤣🤣 ()

lilina133

Kriminálka, ktorú nad rámec priemernosti dostávajú dobré námety a fantastický Craig T. Nelson v úlohe Jacka Maniona, ktorý je tak strašne podarený, že sa to až mení na science-fiction...Prečo??Videli ste už niekedy takého sympatického, charizmatického muža, jednoducho pohoďáka, ktorý by bol šéfom policajného okrsku, lebo ja nie:-)) ()

Gemini

Další seriál z policejního prostředí, tenhle výjimečný snad jen ultrasympatickým policejním náčelníkem-reformátorem Craigem T. Nelsonem, který nám vytrvale ukazuje, jak že má ta moderní policie vypadat. Hezké, i když nepříliš reálné... ()