Předčasné vydání (TV seriál)

Early Edition

Zajtrajšie noviny

Drama / Mysteriózní / Rodinný

USA, 1996, 90x42 min

Kyle Chandler, Shanesia Davis, Fisher Stevens, Kristy Swanson, Myles Jeffrey, Ron Dean, William Devane, Tess Harper, John Spencer, Pauley Perrette, Amaury Nolasco, Christian Stolte, Carl Wright, Anna Chlumsky, Adrienne Shelly, Justina Machado, Scott Lowell, Jascha Washington, Michael Shannon, Ray Toler, Ken Jenkins, Neil Flynn, Timothy Omundson, Shaun Toub, Scott Adsit, Stephanie March, Ashley Crow, Louis Gossett Jr., Jennifer Slimko, Hector Elizondo, T.J. Thyne, Caitlin Wachs, Sherry Miller, Eddie Jemison, Norm Woodel, Chelcie Ross, Jonathan Tucker, Donald Gibb, Marion Ross, Mark Collie, Robert Picardo, Rocky Carroll, Fyvush Finkel, Jim True-Frost, Amy Landecker, Michael Guido, Joseph Sikora, Gildart Jackson, Joseph Campanella, Gregory Itzin, Jerry Springer, Lusia Strus, Leigh-Allyn Baker, Rebekah Louise Smith, Brigid Brannagh, Christopher Wiehl, Talia Balsam, Willie Garson, Wendy Carter, Erica Hubbard, Jennifer Blanc-Biehn, Romy Windsor, Hayley DuMond, Andrew Rothenberg, John F. O´Donohue, Scott A. Martin, Alexondra Lee, Greg Serano, David Pasquesi, Cheryl Pollak, Rich Komenich, Walter Jones, Alex Meneses, Brynn Thayer, Tracy Letts, Scott Bryce, Mike Bacarella, Louis Mustillo, Laura Stepp, Lisa Darr, Matthew Carey, Ryan Kelley, Sharif Atkins, David Dastmalchian, Molly Hagan, Kamar de los Reyes, Brian George, Luis Antonio Ramos, Karin Anglin, Laura Harrison, George Murdock, Barbara Howard, Michael Mantell, Don Forston, Anthony Bonaventura, Tahmus Rounds, Vincent Berry, Joe Forbrich, James Colby, George Wallace, Ian Brennan, Robert Jayne, Alex Rocco, Trent, Melanie Paxson, Laura Dotson, Dan Dotson, Time Winters, John Vickery, Nancy Fish, Guy Van Swearingen, Geoffrey Rivas, Mimi Lieber, Ralph P. Martin, Jen Dede, Ron Parady, Tommy Dreamer, Tom O'Brien, Michael Warren, Rebecca Norris, Jason Schombing, Eve Brenner, Robert Kurcz, Robert Crobar Bilus, Stephanie Vogt, Paxton Whitehead, Suzanne Shaw, Blake Heron, Josh Daugherty, Joseph F. Kosala, Frank Harts, Alan Wilder, Melissa Carlson, Shayna Ferm, Fran Martone, H. Richard Greene, Lukas Behnken, Jeffrey D. Sams, Stanley DeSantis, Lou Rawls, Cari Shayne, Mason Gamble, Gary Houston, Marc Vann, Mary Beth Fisher, Katharin Mraz, Heather Dubrow, Lynsey Bartilson, Francine Locke, Jack Walsh, Christopher John Fields, Fran Bennett, Jim Ortlieb, Mike Nussbaum, Christine Dunford, Fern Persons, Michael Sassone, Constance Marie, Leslie Hope, Kathy Najimy, Alex Skuby, Robert Breuler, Keith Kupferer, Dick Butkus, Jimmy Slonina, Noelle Parker, Rick Aiello

Carla Kettner

Scénografie:

Guy Barnes

Kostýmy:

Susan Kaufmann

Seriál na ktorom sa mi nepáčili tie rozpačité pohyby, reči a správanie hlavných postáv, avšak som si ich obľúbil, lebo to malo jedinečnú myšlienku a príbehy, taktiež úvodná zvučka bola fajn. Často to pôsobilo polomysteriózne, dosť nedotiahnuto, akási iskra tomu chýbala, lebo život postáv pôsobil nudne. Všetko často končilo pri pití v bare a úsmevoch, takže to bolo aj dosť nalinkované.(23.7.2012)

• pravo

Gary Hobson je celkom tuctový muž, ale má jednu prednosť a to vie čo sa odohrá dnes, pretože dostáva zajtrajšie noviny( niekde sa uvádza, že vie čo sa stane druhý deň, ale nie je to pravda, pretože on vie, čo napíšu na druhý deň noviny o dnešku). Gary sa tým dostáva do polohy Supermana, keď si každé ráno prečíta noviny a beží do ulíc zachraňovať ľudí. Príbeh obsahuje množstvo paradoxných nezmyslov a dokonca až bludov, ale pár dielov je vcelku sledovateľných. Podobná tematika o záchrane ľudí pomocou nadprirodzených schopností je pomerne častá- v poslednej dobe Tru Calling.Z môjho pohľadu Superman bez supermanských schopnosti nie je to pravé orechové.(6.9.2007)

Robím to nerád,ale tentokrát s prižmúrením očí dám tretiu hviezdu - z nostalgie,pretože som na tom vyrastal a ako decko som to zbožňoval.Z dnešného pohľadu je to samozrejme strašná sračka plná naivity a detinského moralizovania; ale no a čo?!Je to predsa seriál pre deti a keby nebol,je tu furt aspoň ten originálny námet."Live your life!" A dá sa to vôbec??(20.12.2012)

Niečo na spôsob Tru Calling. Veľmi sympatický chlapík, veľmi príjemné prostredie, priemerné spracovanie... Ten nápad je vážne veľmi dobrý... Keď som bola mladšia zamilovala som si tento seriál, ale viac ako 3 hviezdy odo mňa nedostane. V každom prípade, keď raz nebudem mať chuť na nič náročné a budem chcieť humor, napätie, drámu, mysteriózno dokopy, pozriem si nejakú tú časť o Garym a jeho dare.(12.7.2010)

Ani neviem ktoré dni to v TV chodievalo, ale i teraz ma to vie udržať pri televíznej obrazovke :))) Obyčajnému človeku začnú chodiť zajtrajšie noviny a tým mení (a zachraňuje zároveň) životy mnohých ľudí. Musí sa pasovať aj s tým, že u vyšších orgánov sa prejavuje ako čudák, niekedy dokonca ako blázon. Nik nevie pochopiť, ako je možné, že je stále v správny čas na správnom mieste. Hlavný hrdina sa tomu ale rozhodol čeliť a zajtrajšok bez zajtrajších novín si už ani nevie rpedstaviť :) 4*(6.12.2010)

• - Seriál bol vysielaný vo viac ako 15 krajinách po celom svete. (Greenpeacak)

• - Noviny pre každú epizódu boli vytlačené chicagským Sun-Times. (rador)

• - Natáčalo sa v Chicagu. (Greenpeacak)