Murder One - Season 2

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (1996–1997), 13 h 40 min (Minutáž: 44–48 min)

Hudba:

Mike Post

Anthony LaPaglia, Mary McCormack, D.B. Woodside, J.C. MacKenzie, Clayton Rohner, Barbara Bosson, Pruitt Taylor Vince, Karen Austin, John Fleck, Steve Eastin, Rosalind Allen, Alan Blumenfeld (více)

Epizody(18)

Zatímco v prvních epizodách se převážně jednalo o jeden případ, dá se druhá série rozdělit na případy tři. Případ první - Jimmy Wyler je pobouřen, že není povýšen a pohádá se s advokátem Rogerem Garfieldem. Ten vše přetlumočí guvernérovi Tomu Van Allanovi. Mezi muži dojde k menší hádce. Tom Allen je druhý den nalezen mrtev. Případ druhý - Hvězda NBA Rickey Latller je obviněn z vraždy. Den před vraždou se pohádá se šéfem týmu, který ho usvědčuje z nelegálních nahrávek pro konkurenční tým. Případ třetí pojednává o sériovém vrahovi zvaném Street Sweeper a jeho sedmnácti vraždách. Jeho obhajoba zní: Měl jsem k tomu důvod. (Terva)

anderson odpad!

Druhá sezóna MURDER ONE. Pod názvom Murder One: Diary of a Serial Killer vyšla na DVD. S LaPAGLIOM ktorý prebral štafetu po D. BENZALIm. V 18 epizódach epizódach sa už nerieši jeden veľký prípad (ako v prvej sezóne) ale viacej menších a dokopy je to celé len vykonštruovaná zlátanina. (6.2.2009) ()

Terva

Kamera - Derrick Kolus. Příběhy jsou tak odlišné od první série, že se to klidně mohlo jmenovat jinak. ()