Bohové se zase zbláznili

Wellson Chin

Pak-Suen Kwan

Tats Lau
  • krabatt76

Naprosté zoufalství na n-tou.Tak jako si druhý díl dokázal tak na 95% udržet úroveň z první části,tak tahle třetí to je opravdový případ filmařského hnoje.Tedy aby bylo jasno.Hodnotím pouze prvních asi 15 minut,zbytek jsem jsa strachu z dožití na klinice MUDr.Chocholouška,nedokoukal........Nezáživné,nudné,trapné a nekvalitní asi tak jako spousta zboží z tamtoho konce světa...(7.3.2011)

• sinp

Tohle se nedá hodnotit, to je vykrádání dvou předchozích částí a navíc tak fušersky, že se Vám musí obrátit žaludek. Scénář nahradily bezduché trapné scény a naprosto žaludek zvedající režie hodně snížila moje mínění o filmech pocházejících z Hong Kongu. Žalostný je i závěr po němž jsem měl chuť třískat hlavou o zeď. Je možné, že jsem viděl už i horší filmy, ale u žádného jsem se necítil tak trapně. Tohle teda tvůrci podělali.(18.7.2005)

• Smartynko

Keďže si nie som istý či som tento diel videl tak sa nemôžem moc vyjadrovať k jeho obsahu ale jedno by som rád uvideol na pravú mieru a to tie kecy o prachoch. Prvé dva diely zarobili celkom slušne pretože boli skutočne vtipné a nápadité. To, že by N!xau na tom nejak extra zarobil nie je pravda. Stačí si prečítať wikipediu a zistíte, že tento skutočne milý chlapík bol veľmi jednoduchý človek, ktorý v dobe keď natáčal tieto filmy nemal ani bledomodrú predstavu o účele a cene peňazí. Neskôr keď mu vysvetlili, že peniaze sú v modernom svete veľmi dôležité a majú veľkú cenu tak si nejakým spôsobom vypýtal viac. Ale aj tak to nebolo nejak extra veľa lebo za to iba postavil tehlový dom s elektrikou a vodou. Keď si to človek porovná s honorármi, ktoré bežne herci berú je to smiešna suma. Za taký honorár jedného herca sa totiž dá bežne postaviť takých domov 10 a ešte vám zostane na auto. :) Tie prvé dva diely mám vlastne rád hlavne pre to čo bol N!xau zač. Dnes ťažko nájdete podobného človeka. Prostý, jednoduchý a tak čistý. Proste čistá duša.(25.1.2015)

• monolog

lidičky, berte to s nadhledem! nevím, jestli byl nxau skutečně křovák, ale aspoń si vydělal nějaký prachy, ne? nejbvětší sranda je, že jsem si vždycky myslel, že to všechno natočili tak ve třech letech, protože vypadá pořád stejně, ale tady jsem viděl, že je tam proluka kolem čtrnácti let, což mě překvapilo.(17.12.2005)

• Zagros

Úvodní dva filmy se mi velmi líbily, a proto jsem se se zvědavostí podíval i na další pokračování, kterého jsem se ovšem děsil již dopředu. Přesazení hlavního hrdiny do města mi nepřipadalo moc šťastné. Dopadlo to ještě mnohem hůře, než jsem předpokládal. Výsledkem je naprosto zbytečný film, na kterém nelze najít nic dobrého. Přiznávám, že jsem to sám za ca půlhodiny nedokázal, film jsem nedokoukal, nikdy jej nedokoukám a dalším dílům se vyhnu obloukem.(7.10.2016)