Bohové se zase zbláznili

Hong Kong, 1993, 91 min

Wellson Chin

Pak-Suen Kwan

Tats Lau

Celkově průměrná komedie na 3 hvězdy, ale že to tady všichni nespravedlivě odsuzují hodnocením ´´odpad!´´, což podle mě není spravedlivý, jelikož to tak příšerný tedy rozhodně nebylo, připisuji hvězdy čtyři. A za suprovou scénu v kamionu na kterou se klidně a s přehledem dokážu koukat i 100x, tak za to uděluji speciálně další hvězdu. Tudíž celkové hodnocení, které dávám je plného počtu. :)(2.3.2011)

• Smartynko

Keďže si nie som istý či som tento diel videl tak sa nemôžem moc vyjadrovať k jeho obsahu ale jedno by som rád uvideol na pravú mieru a to tie kecy o prachoch. Prvé dva diely zarobili celkom slušne pretože boli skutočne vtipné a nápadité. To, že by N!xau na tom nejak extra zarobil nie je pravda. Stačí si prečítať wikipediu a zistíte, že tento skutočne milý chlapík bol veľmi jednoduchý človek, ktorý v dobe keď natáčal tieto filmy nemal ani bledomodrú predstavu o účele a cene peňazí. Neskôr keď mu vysvetlili, že peniaze sú v modernom svete veľmi dôležité a majú veľkú cenu tak si nejakým spôsobom vypýtal viac. Ale aj tak to nebolo nejak extra veľa lebo za to iba postavil tehlový dom s elektrikou a vodou. Keď si to človek porovná s honorármi, ktoré bežne herci berú je to smiešna suma. Za taký honorár jedného herca sa totiž dá bežne postaviť takých domov 10 a ešte vám zostane na auto. :) Tie prvé dva diely mám vlastne rád hlavne pre to čo bol N!xau zač. Dnes ťažko nájdete podobného človeka. Prostý, jednoduchý a tak čistý. Proste čistá duša.(25.1.2015)

Popravdě řečeno, vždycky jsem si myslel, že jde o třetí díl, točený časově v podobném horizontu jako první dva díly. A teď koukám, že to je dokonce čtvrtý díl (třetí jsem fakt minul, musím si doplnit) a je to točeno 13 let po prvním díle. Hodnocení mi přijde nespravedlivé, je to pravda trochu slabší, zvláště při porovnání s jedničkou, ale aby to bylo v nejhorších filmech všech dob? To jsem tedy už potkal i horší kousky...(16.8.2015)

Dle mě to nebylo (ani není) až tak hrozný, aby si od většiny uživatelů zasloužil N!xau odpad!. Souhlasím, že originalita už opadla. Jakpak by také ne, když je originální jen něco, co člověk vidí poprvé. Pochopitelně už tedy pokračování nemůže být originální. :-D Už pouze z principu, že ostatní tenhle film tolik shazují, tak já mu naopak přidám. Že k tomu musím mít i jiný důvod? Proč bych měl?(28.4.2013)

• Karlos80

Tak kdo se tady zbláznil? Já, tvůrci, a nebo vážně ty bohové kteří poslali chudáka nebohého N!xau do zářivých světel velkoměsta.? Ty kdyby to viděli:-)!? Ne nadarmo se říká, že v nejlepším je třeba přestat. Tento film plný nuceného humoru a groteskních situací je toho vzácným příkladem..Téma křováků už je dávno plně vyčerpáno. Doporučuji se dívat s přivřenýma očima:-)(5.4.2008)