poster

Bohové se zase zbláznili

 • Hong Kong

  Xiang Gang ye feng kuang

 • Hong Kong

  香港也瘋狂

 • Hong Kong

  Heung Gong wun fung kwong

 • anglický

  Crazy Hong Kong

 • anglický

  The Gods Must Be Crazy IV

 • Slovensko

  Bohovia sa zase zbláznili

Dobrodružný / Komedie

Hong Kong, 1993, 91 min

Režie:

Wellson Chin

Kamera:

Pak-Suen Kwan

Hudba:

Tats Lau
 • krabatt76
  odpad!

  Naprosté zoufalství na n-tou.Tak jako si druhý díl dokázal tak na 95% udržet úroveň z první části,tak tahle třetí to je opravdový případ filmařského hnoje.Tedy aby bylo jasno.Hodnotím pouze prvních asi 15 minut,zbytek jsem jsa strachu z dožití na klinice MUDr.Chocholouška,nedokoukal........Nezáživné,nudné,trapné a nekvalitní asi tak jako spousta zboží z tamtoho konce světa...(7.3.2011)

 • sinp
  odpad!

  Tohle se nedá hodnotit, to je vykrádání dvou předchozích částí a navíc tak fušersky, že se Vám musí obrátit žaludek. Scénář nahradily bezduché trapné scény a naprosto žaludek zvedající režie hodně snížila moje mínění o filmech pocházejících z Hong Kongu. Žalostný je i závěr po němž jsem měl chuť třískat hlavou o zeď. Je možné, že jsem viděl už i horší filmy, ale u žádného jsem se necítil tak trapně. Tohle teda tvůrci podělali.(18.7.2005)

 • Smartynko

  Keďže si nie som istý či som tento diel videl tak sa nemôžem moc vyjadrovať k jeho obsahu ale jedno by som rád uvideol na pravú mieru a to tie kecy o prachoch. Prvé dva diely zarobili celkom slušne pretože boli skutočne vtipné a nápadité. To, že by N!xau na tom nejak extra zarobil nie je pravda. Stačí si prečítať wikipediu a zistíte, že tento skutočne milý chlapík bol veľmi jednoduchý človek, ktorý v dobe keď natáčal tieto filmy nemal ani bledomodrú predstavu o účele a cene peňazí. Neskôr keď mu vysvetlili, že peniaze sú v modernom svete veľmi dôležité a majú veľkú cenu tak si nejakým spôsobom vypýtal viac. Ale aj tak to nebolo nejak extra veľa lebo za to iba postavil tehlový dom s elektrikou a vodou. Keď si to človek porovná s honorármi, ktoré bežne herci berú je to smiešna suma. Za taký honorár jedného herca sa totiž dá bežne postaviť takých domov 10 a ešte vám zostane na auto. :) Tie prvé dva diely mám vlastne rád hlavne pre to čo bol N!xau zač. Dnes ťažko nájdete podobného človeka. Prostý, jednoduchý a tak čistý. Proste čistá duša.(25.1.2015)

 • monolog
  odpad!

  lidičky, berte to s nadhledem! nevím, jestli byl nxau skutečně křovák, ale aspoń si vydělal nějaký prachy, ne? nejbvětší sranda je, že jsem si vždycky myslel, že to všechno natočili tak ve třech letech, protože vypadá pořád stejně, ale tady jsem viděl, že je tam proluka kolem čtrnácti let, což mě překvapilo.(17.12.2005)

 • Zagros
  odpad!

  Úvodní dva filmy se mi velmi líbily, a proto jsem se se zvědavostí podíval i na další pokračování, kterého jsem se ovšem děsil již dopředu. Přesazení hlavního hrdiny do města mi nepřipadalo moc šťastné. Dopadlo to ještě mnohem hůře, než jsem předpokládal. Výsledkem je naprosto zbytečný film, na kterém nelze najít nic dobrého. Přiznávám, že jsem to sám za ca půlhodiny nedokázal, film jsem nedokoukal, nikdy jej nedokoukám a dalším dílům se vyhnu obloukem.(7.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace