• Nový Zéland

USA, 2019, 93 min

Travis Stevens

Travis Stevens

Scott Thiele

Solidní paranoidní a znepokojivý Haunted Hause, jaký tu ještě nebyl. CM Punk ( Wrestler) jde sám zrenovovat nový dům, který pro svou rodinu koupil, ale brzy zjistí, že dům má děsivou minulost, je prokletý a dějí se v něm hodně podivné věci. Z otvorů stříkají všelijaké tekutiny, skleněné kuličky se válejí po zemi, svůdná slečna se objevuje, aby hlavního hrdinu sváděla a CM Punk doslova propadá šílenství. Finále je i celkem brutální a já musím říct, že jsem se celých 90 minut bavil výborně. 80%(25.10.2019)

• ledzepfan

Neuvěřitelná slátanina.. Já chápu když se jednou za čas vyloupne film, který někdo ze startu nadhodnotí a pak se spustí taková ta hajpová vlna kdy všichni (trošku jako ovečky) nadhodnocují něco ne tak úplně parádního... Ale jak se stalo, že se tady čtyřhvězduje tahlencta ptákovina, to fakt nepochopím.. Tohle je mimo snad úplně ze všech úhlů pohledu. Od naprosto nesympatického kreténa který 3/4 filmu nesleze z obrazovky.. přes z prstu vycucanou, random a vlastně nesmyslnou rádobymythologii.. až po krotkost a cudnost, která v kontrastu s námětem (a z něj plynoucích ambicí) působí totálně nepochopitelně.. (něco jako kdyby jsem si řekl, že natočím porno ale nebude tam nahota a skoro žádný sex..)(27.10.2019)

Producent Hororů, We Are Still Here či Starry Eyes, které jsem už viděl a byly to celkem dost dobré filmy, napsal a režíruje svůj vlastní Horor a nedopadlo to vůbec špatně. Tempo je zpočátku pomalé a jeví se to jako klasická duchařina, ale jakýsi CM Punk, je celkem sympaťák a udržel moji pozornost. Dost velký úlet začne, když se objeví na scéně sexy blondýnka, tady film otočí o 180° a jasně dá najevo, že o klasickou duchařinu tady nepůjde ani náhodou. Celkem jsem čuměl, jak originální Horor to nakonec byl. Dojde na pár brutálních i nechutných scén, za co přidávám hvězdu navíc. Bavil jsem se a doporučuji. (Full HD, 153. hodnocení) P.S. Belgický ovčák byl nádherný.(16.11.2019)

Tak toto bolo slabšie ako som dúfal. Nielenže po originalite sa tu neobjavila žiadna stopa, ale i hlavná mužská postava bola vrcholne nesympatická. Film mal kludný začiatok, i kludný stred, až na konci troska pritvrdil, ale ani to, nebolo az take silne, ako som očakával. Je tu veľa konverzačiek a máličko činu a vražd ešte menej, Je i dosť predvídateľný, pointa sa da vytušiť o veľa skôr, než bude pri konci povedaná. Baby ma bavili o niečo viac, ako ich mužský kolegovia a rozhodne najsympatickejšou osobou filmu bola Sarah Brooks, tá bola čarovná. Tento film veľa vody nenamúti, ale zas nieje ani vyslovene zlý, len neukáže nič, čo by som nevidel už niekde inde. Slabé 3*.(9.11.2019)

Dvojník Bruce Campbella šaškuje v mírné vykrádačcce Evil Deadu ... No je to takovej hauted house s různejma vychytávkama, hnusama a jednou šílenou holkou, co svádí toho "Bruce". Jako dobrej je vizual a fx triky, který jsou dobře, postivě dělaný. Ale sral mě ten týpek nějak, prostě mě iritoval. A jeho těhotná ženská, tak byla úplně na facku. Jako je to taková koukatelná blbost s dobrejma trikama a blbejma postavama. Víc mě k tomu ani moc nenapadá ...(3.11.2019)

• - Natáčelo se v domnělém strašidelném domě ve Frankfortu ve státě Illinois. (Kudly4)